Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha ráírok egy lányra, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy lányra, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Eddig 2x ráírtam,de csak olyanokat,hogy hogy van,milyen napja volt,mit csinált stb ennél tovább nem jutottunk el.

Ilyet meg,hogy mit evett ebédre hülyeség lenne megkérdezni



2018. ápr. 29. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a képeiből következtetni arra hogy mit szeret csinálni (ha sok kinti képe van akkor jó eséllyel szeret túrázni, ha sok a kutyás kép akkor szereti a kutyákat, ha sok a bulis kép akkos szeret aljasodni, etc.), és ezt kihasználva olyan dologgal megszólítani, amiről (a képek alapján) már tudod, hogy érdekli. Ha szerencséd van gyorsan kialakul egy beszélgetés, amit már arra viszel, amerre szeretnéd. Ha nincs akkor meg el kell engedni.
2018. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Kérdezd meg, hogy ő írta-e ki a kérdést.. :D

Viccet félre téve... Ha ő nem akarja fenntartani a beszélgetést, akkor valószínűleg nem érdekled :/

2018. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja pont 3 napja kb nem beszéltem vele
2018. ápr. 29. 13:07
 4/6 anonim válasza:
Ha tetszel neki szerintem felesleges ezen gondolkodni
2018. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 I noor Y ***** válasza:

Ha a beszelgetesben eddig jutottatok el es minden mondat leirasa sok gondolkodasi idot igenyel hogy egy kenyszeritett rovid parbeszedet csinaljatok akkor valoszinuleg nem talaljatok meg a kozos hangot vagy egyszeruen csak nem illetek ossze


Ha kolcsonos lenne az egymassal kommunikalas vágya es emellett még mondat mondatot kovetne csak ugy spontan es egyszeruen nem tudnatok abbahagyni a chatet mert annyira jo a masikkal beszelgetni akkpor nem kellene ilyen kerdeseket sem fel tenned mert nem is izgulnal meg barmit irnal ugyis kialakulna egy mindkettotok szamara elvezheto beszelgetes


Ugyhogy ha engem kerdezel akkor sztem 2 lehetoseg van

-ne irj neki semmit ( ha ugy erzed remenytelen)


- irj , de akkor ne ilyen sablonos es semleges dolgokat amire 2 szo gyakran a valasz ha nem ismeritek egymast, hanem legyel teljesen laza es 110% ban legyel onmagad

A beszeded a szokeszleted a gondolkodasmodod altal mutasd be a stilusodat, a szemelyisegedet, az egyenisegedet

Es vagy bejon neki vagy nem

Ha nem akkor nem erdemes sirni heteken keresztul

2018. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed hogy mit csinált ma válaszolt rá valamit pl játszott a kertében akkor kérdezz rá hogy mit játszott aztán hogy milyen gyakran szokta azt játszani miért mikor tálalta kj azt a játékot pl azt mondja 6evesen kérdezz rá hogy 6eves körödből mi volt a legjobb élménye stb minden válaszára egy kérdéssel felelj
2018. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!