Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogyan lehetne kompenzál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan lehetne kompenzálni a ronda külsőt egyéb tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés
Szerintem ha valaki nem éri el az elvárt külső szintjét, akkor azon semmilyen jó belső tulajdonság nem fog javítani.
2018. jún. 18. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van. Máris foghatsz egy ásót és eláshatod magad.
2018. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attol fugg, milyen kapcsolatban akar valaki javitani. az, ha valaki mondjuk nem tul esztetikus kulseju, de okos, eros szaktudasa van, nyitott, erdeklodo, tanulni hajlando, akkor a munkakapcsolataiban elorelephet szepseg nelkul is.

ha a barati kapcsolatokat vizsgaljuk, akkor szinten kedvesseggel, jo humorral, megbizhatosaggal, kedvesseggel, empatiaval ( kinek mi a fontos egy baratban) szinten szerezhet plussz pontokat maganak, es lehetnek siman baratai, amik nem a feluletessegre epulnek.

parkapcsolat teren mar nehezebb a kerdes, mert ott sokkal nehezebb ravenni a leendo partnert, hogy kezdjen kapcsolatba, ha az adott szemely egyaltalan nem tetszik neki kulsoleg. nem minden a kulso, de nagyon sokat szamit az elet kb minden teruleten, foleg a parkapcsolatokban. hiaba van valakinek jo humora, vagy hiaba kedves, ha el sem tudod kepzelni, hogy hozzad erjen egyaltalan.

2018. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Akkor veled se lehettek eddig túl sokan...
2018. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.: A tini párkapcsolatok kategóriában nyílván a párkapcsolatokra gondoltam. De köszi a választ, én is hasonlóképpen gondolom, tapasztalom.


3.: Eltaláltad. Rosszul nézek ki, emiatt nem nagyon van esélyem egy lánynál sem.

2018. jún. 18. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy jo nagy zsak mindig segit
2018. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Edzél, tanulj, olvass, és gyakorolj. Bejön.

Én is ledobtam 40 kilót, a töbivel nem volt gond előtte se és máris ment a nőzés.


Persze nem csak ennyin múlik a dolog, mert kell mellé a humor, inteligencia, érzék a nőkhöz, meg ha valakinek ronda feje van azzal se lehet mit kezdni, de ha kigyúrja magát az ember és mellé tanult, intelligens olvasott, esetleg humoros, azzal már elég jól lehet lavírozni, akkor már van esély megfogni a nőket.

2018. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Kompenzalni? Sehogy.


Itt vagyok en. Az atlagnal muveltebb, intelligensebb. Kedves vagyok, vicces, bármiről el lehet velem beszelgetni. Rengeteg lannyal leszek nagyon joba, ha megismerkedunk de erdekes modon egyiknek sem jovok be. Irnak, keresnek, latszik hogy szamitok nekik de nem mint pasi.


Ha kulsoleg nem vonzod nincs az a tulajdonsag amiert beled szeret. Es most szerelemre gondolok, nem arra hogy azt mondja hogy szeret mert pl tele vagyok penzzel.


Ez egy kulsoseges vilag, ezt nyomjak az arcunkba, hogy mindenki milyen szep, hogy aki szep az barmit elerhet, akarmrnnyire buta mint egy faek..

2018. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy pici eszed, kedves, udvarias es nagyon nagy arc vagy az boven eleg hidd el! (Amugy attol meg, hogy nem vagy felfujt kondis allat es nincs ecsetfejed, nem biztos, hogy csunya vagy, soooot.) 18/l
2018. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne alszentesekedj 8as. Igenis fontos a kulso. Azt látod meg eloszor. Az alapján mar magadban dontesz hogy tetszik e vagy nem. Ha nem tetszik az arca pl akkor mar eleve kizartad mint eselyest hisz a szikrahoz szukseg van a vonzalomhoz. Ha nincs vonzalom nincs szerelem. Milyen kapcsolat az ahol nem tetszik a parod kulsoleg de vele vagy mert jo ember? Meg annyirs sem mukodokepes mint egy atlag kapcsolat.

Mindenki kezdetben a kulso alapjan iteli meg ELŐSZÖR ismeretlenul a masikat. Nekem is sok lany tetszik csak kulsoleg, de nyilvan az kellene legjobban akivel a tobbiben is passzolunk.

2018. jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az utolsónak............. Ezt én is tapasztaltam már.... MINDEN LÁNY ELUTASÍT A KINÉZETEM MIATT, hiába vagyok kedves és intelligens........... 21/F
2018. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!