Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerinted az gáz ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted az gáz ha egy csaj több pasit tart vagy inkább menő?

Figyelt kérdés
Indokold meg h miért.

2018. júl. 1. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Manapság menő a rhibanckodás, hogy miért...na arra én is kíváncsi vagyok, valaki magyarázza már el légyszi.
2018. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nem esetében gáznak tartom. Aki nem tud egy emberrel lenni,az menjen bele alkalmi kapcsolatokba- de semmi esetre sem "menő" mások érzelmeivel szórakozni.
2018. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, méghozzá nem kicsit.
2018. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gáz mert csak az érdekli h mi neki a jó de a fiúk érzelmeit telibefssa.

L

2018. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megindokolni, hogy a gerinctelenség és a r..bancság miért gáz??
2018. júl. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kötelező megindokolni. Semmi sem az.
2018. júl. 2. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen társaságban. Vannak ahol menő biztos, de személy szerint én el sem tudom képzelni, hogy több pasit tartsak. Nem szeretem a laza erkölcsűséget, nem szeretnék senkinek az érzéseivel játszani. Aki szerintem ilyen kapcsolatokba belemegy, az valahol lélekben sérült ember, mert gondolom úgy érzi magát menőnek, úgy lesz önbizalma, ha több fiú is a kegyeit lesi. Az önbizalom azonban nem itt kezdődik, egy fiú is bőven elég, hogy támaszt nyújtson, minek ahhoz több? És igen, valahol önzőség is, mert nem veszi figyelembe az adott egyén a többiek érzéseit. Lehet, hogy manapság lazábbak a szabályok erkölcsi szinten, mint régen, de ez akkor is undorító. (Ez csak egy vélemény, a saját erkölcsömhöz viszonyítva mondom ezt, lehet másoknak elfogadott, ki tudja...)
2018. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!