Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány nem jött el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem jött el a randira, érdemes még foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Két randink is lett volna, de egyikre sem jött el. Még csak nem is szólt, hogy nem jön, szóval várhattam feleslegesen, sőt még be is kellett utaznom miatta. Érdemes ezek után foglalkozni vele, vagy csak szórakozik?

2018. okt. 5. 10:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20-as: Én nem fogom attól kevésbé rosszul érezni magam, hogy veled is ilyesmi történt. Nagyon sajnálom, hogy mindkét nem közt vannak ilyenek. :( Amúgy én másfél órát utaztam oda aztán megint annyit vissza és én is képes voltam várni egy órát. És mindezt kétszer. Lehet nem vagyok normális, vagy csak túl naiv... Remélem azóta találtál egy normális srácot! :)
2018. okt. 5. 15:58
 22/24 anonim ***** válasza:
21 Kérdező, gyógyulnod kell. Megsebeztek. Ne rágódj,de kell egy kis idő a gyógyuláshoz.
2018. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
100%

Ezek a kudarcok megerősítik az embert. Tanulj belőle, legközelebb ne próbálkozz máskor, ha első alkalommal megoffol.

Én is most egy hasonló kudarc után vagyok, tudom, hogy nehéz, hiszen az ember reményeket fűz az egészhez.

2018. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
Szia! Remélem sikerült kiheverned! ;)
2018. dec. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!