Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány nem jött el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem jött el a randira, érdemes még foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Két randink is lett volna, de egyikre sem jött el. Még csak nem is szólt, hogy nem jön, szóval várhattam feleslegesen, sőt még be is kellett utaznom miatta. Érdemes ezek után foglalkozni vele, vagy csak szórakozik?

2018. okt. 5. 10:08
1 2 3
 11/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
100%
Imponált neki a közeledésed meg az hogy elhívtad. A nőisességének jól esik.
2018. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
100%
Úgy érzi, hogy ő az Atyaúristen, aki osztogathatja a kegyeit...
2018. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
És az én érzéseim meg le vannak szarva? :(
2018. okt. 5. 13:41
 14/24 anonim ***** válasza:
hát igen, pont ez a probléma vele, hogy nem emberként kezelt. Mi lehet fontosabb, mint egy másik ember, mint egy másik embernek adott szó? és még elnézést sem kért, és másodszor is megtette.. Szerintem, most foglalkozz mással, zenével, amit kedvelsz, és hamarosan rájössz, hogy egy nagyon rossz kapcsolattól menekültél meg, és szabad vagy - így találsz majd egy kedves, szelíd, megértő lányt.
2018. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy ilyen hamar felszínre került a jellemtelensége. A későbbiekben ennek beláthatatlan következményei lettek volna.
2018. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg igazatok van, örülnöm kéne, de nem megy. Remélem gyorsan elfelejtem őt. :(
2018. okt. 5. 14:16
 17/24 Bakos G. Bence ***** válasza:
Próbáld meg minél több mindennel kitölteni az idődet! Tölts minél több időt a barátaiddal, sportolj, nevess, légy vidám élvezd az életed! Az igazi lány pedig el fog jönni, a legjobb időben!
2018. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2018. okt. 5. 15:04
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A nők imádják, ha valaki kepeszt utánuk. Már a tudattól elélveznek.
2018. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én 2 órát utaztam anno egy srác miatt, akivel már régóta beszéltem és elég jóba lettünk. Talit beszéltünk meg , amit ő randinak gondolt . Na ...ahogy felértem a városba nem jelent meg a megbeszélt helyen. Ideges lettem nagyon és el sem értem, ezért haza is mentem egy óra várakozás után.

Mire hazaértem közölte velem hogy suliba volt ( nem is jár suliba)

A másik indoka meg az volt hogy nem szeret emberek közé menni és hogy ahol taliztam volna sok az ember...nem hittem el..elment vele az egész napom.

Úgyhogy ne érezd magad szarul..

2018. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!