Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin élményfürdő jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin élményfürdő jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az egyik lány a suliban, szeretném elhívni randizni. Viszont nem tudom hová, nem a szokásos mozi, vacsi, séta, dolgot szeretném, hanem valami különlegesebbet.

A bátyám azt a tippet adta, hogy hívjam el őt egy ilyen fedett élményfürdőbe. Szerinte ez egyrészt nem szokványos, másrészt így a csaj nem tud majd trükközni sem ruhával sem sminkkel, hanem úgy láthatom majd, amilyen valójában, természetesen.

Nekem tetszik az ötlet egyébként. Lányok, nektek mi a véleményetek? Mit szólnátok ha első randira egy srác egy ilyen fürdőbe hívna? Tetszene az ötlet?



2018. nov. 1. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%
Én első randin nem mennék el max. 3-iknál. De vidd estleg lovagolni vagy korcsolyázni az is romantikus és sportos. Én azt is élvezném első randin,ha kalandparkba mennék vagy falat mászni,de ez mind attól függ,hogy mennyire bátor a lány
2018. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!