Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon érdekes, de hátha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekes, de hátha van rá magyarázat?

Figyelt kérdés

Szóval 21 éves fiú vagyok, interneten össze ismerkedtem egy lánnyal (16), jókat beszélgetünk, küldtünk egymásról képet is, stb.. 3 hete folyamatosan csak chat-eltünk. Én már az első két nap után úgy voltam vele, hogy találkozzunk, ne az interneten beszéljünk meg mindent. Nem ment bele nem tudom miért. Most úgy van, hogy fogunk találkozni, de ahhoz át kell menjek hozzájuk, mert a szülei meg akarnak ismerni engem, de a lánnyal még sosem találkoztam. Mondtam neki, hogy ez így nekem sok lenne, nem is látott még engem a lány, nem tudjunk milyenek vagyunk mikor ott állunk egymással szemben. És most ez még kellemetlenebb lesz, hogy ott lesznek még a szüleik is. Akik meg érdeklődnek felőlem, így a randi napja közeledtével. Áhh... De lemondani se akarom mert már 3hét is eltelt azóta.

Miért akar bemutatni a szüleinek nem értem? Miért nem jó ha az első találkozás kettesben töltjük?



2019. márc. 10. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én sem értem xd Szóval adott egy felnőtt srác, és egy tini lány. Nem láttátok egymást sose, de ő már be akar mutatni a szüleinek. Ebből azt szűröm le hogy ebben a 3 hétben eléggé összemelegedtetek és szívesen összejönnétek egymással. Amennyiben a lány már be szeretne mutatni akkor vagy nagyon komolyan gondolja már veled ezt az egészet, vagy csak simán fingja sincs hogy lenne ,,emberi" egy randi. Javaslom, hogy próbáld az első lehetőséget magad előtt látni és minden sokkal könnyebb lesz. Esetleg megpróbálhatod rábeszélni, hogy az egészet napot töltsétek együtt, és csak a nap végén menjetek fel a szüleihez, addig sétáljatok valahol...hátha tetszene neki így az ötlet :/ 16/f
2019. márc. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ötletem nekem sincs, amit it előttem mondott a kolléga azt jónak tartom
2019. márc. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy beakarná már most mutatni. Szerintem inkább be KELL mutatnia, féltik a lányukat a szülei és így biztosak lehetnek benne, hogy akit az interneten megismert ő valóban nem másnak adja ki magát.
2019. márc. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a szülei nem engedik, hogy találkozzatok kettesben, amíg nem találkoztak veled. 5 év ugyan nem nagy korkülönbség, de ennyi idősen szerintem az. Te már egy felnőtt férfi vagy, ő pedig nem egy felnőtt nő.
2019. márc. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm,megy a zöld pacsi. :D

Amúgy az a helyzet, hogy pont a mai napon fogok lemenni hozzájuk.. A találkozó összes permutációja lejátszódott már a fejemben. Majdnem annyira izgulok mint mikor érettségi előtt van az ember.

Volt már barátnőm, mutatott is be a szüleinek, de ott eltelt pár hónap az első randi és a bemutatás között. Ezzel csak annyit akarok, hogy vegyek virágot anyukának, bort apukanak avagy sem? Nem tudom, ha nem így találkoznánk, akkor természetesen vennék....

2019. márc. 10. 06:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valószínű, hogy ők akarnak találkozni veled, ezért ebben az esetben a helyedben vinnék valamit. Főleg, ha komolyan gondolod a lánnyal.
2019. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is féltik a lányukat. Ne parázz rá.
2019. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia. Nekem is volt egy internetes ismerkedésem és találkozásom. Fuuuuu nagyon gáz volt ott állni egymás elött. Emlékszem nem mertünk semmit csinálni. Még csak egymásra sem nézni. Ennél az lett voltna a keményebb ha valamelyikünk szüleinél sátraztunk volna.

Mindenképp szólj a kiscsajnak hogy idő kell amíg feloldódtok. És nem a dolog mellett szól ha szülők is vannak a képben.

2019. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hajrá!!! Hogy ment?
2019. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Engem is érdekelne, hogy milyen volt:D
2019. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!