Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon érdekes, de hátha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekes, de hátha van rá magyarázat?

Figyelt kérdés

Szóval 21 éves fiú vagyok, interneten össze ismerkedtem egy lánnyal (16), jókat beszélgetünk, küldtünk egymásról képet is, stb.. 3 hete folyamatosan csak chat-eltünk. Én már az első két nap után úgy voltam vele, hogy találkozzunk, ne az interneten beszéljünk meg mindent. Nem ment bele nem tudom miért. Most úgy van, hogy fogunk találkozni, de ahhoz át kell menjek hozzájuk, mert a szülei meg akarnak ismerni engem, de a lánnyal még sosem találkoztam. Mondtam neki, hogy ez így nekem sok lenne, nem is látott még engem a lány, nem tudjunk milyenek vagyunk mikor ott állunk egymással szemben. És most ez még kellemetlenebb lesz, hogy ott lesznek még a szüleik is. Akik meg érdeklődnek felőlem, így a randi napja közeledtével. Áhh... De lemondani se akarom mert már 3hét is eltelt azóta.

Miért akar bemutatni a szüleinek nem értem? Miért nem jó ha az első találkozás kettesben töltjük?



2019. márc. 10. 01:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Itt vagyok a fejlemenyekkel :D

Kezdésnek bevásároltam majdnem 10ért virág, csoki bébi kaja, bor(hárman testverek). 1re volt az időpont szokásosan késtem 15percet. Megadta a címet, beálltam autóval. Fater már hatul volt a kertben, de nem nagyon figyelt rám. Kijott a csajszi megolelt, kicsit fura volt még neki a helyzet, de nekem meg pláne (jó hosszú ölelkezés). Oda adtam neki virágot, csokit. Majd mondtam hogy segitsen egy kicsit mert sok ajándék van még vissza. (annyira zavarba jottem igazából penztarcamat, mobilomat, meg amit lehet bennt hagytam a kocsiban, úgy hogy kinnt állt az utcán benne a kulccsal :D

Be invitált a házba, illedelmesen bemutatkoztam, majd adtam az ajándékokat. Be jött a fater is, neki is bemutatkoztam, majd a bor. Leultunk az asztalhoz, üdítő rágcsa ki az asztalra. Beszélgettünk, kerdezgettek ahogy illik. Majd szó szerint engedélyt kértem az apjától, hogy elvihetem-e a lányát egy kicsit. De mint a filmekben öcsém, mikorra érünk haza kérdezte, mondtam h fél hét az megfelelő lenne, rá vágta, hogy hétre legyünk otthon. Megkoszontem, elvittem magammal a lányt beszélgettünk, bujtunk egymáshoz, puszi, csók ami kell stb stb.. Mindketten bejövünk egymasbak. Pontosan hét előtt egy perccel érkeztünk meg :D após jelölt igen csak őrült neki, mondta is hogy igazán komoly srác vagyok akiben meg lehet bízni, vacsora közben mert ott vacsoráztam. Jól is esett hogy ezt mondta. Negyed 10-kor elkoszontem, mondván hogy késő van én már nem akarok zavarni. Kinnt még olelkeztunk és igazából alig akartunk elvalni. Mindenki tudja, hogy ilyenkor a legszarabb elkoszonni, nem is sikerült csak 20 perc múlva. Osszesegeben? Büszke vagyok magamra, hogy helyt álltam, iszonyúan megérte várni a csaj nagyon szimpatikus aranyos, olyan oda bújós típus ami nekem 100%-ig bejön. Megérte, kockáztatni azt kell, hogy mondjam. :D

2019. márc. 10. 22:48
 12/12 anonim ***** válasza:
9# Azta,gratulálok!Esküszöm jó volt olvasni!Sokáig!😁
2019. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!