Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg nekik hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg nekik hogy nem akarok hármasban menni többé?

Figyelt kérdés
Ma voltunk kint a városban én, egy haverom meg egy csaj. Nem tudtam elengedni magam mert haverom sokkal jobb, helyesebb nálam. Mindig is dominált. Alárendeltnek éreztem magam hármasban. Voltak olyan pillanatok hogy meg se szólaltam. Mindig amikor egy alfa van a társaságba, én mindig háttérbe kerülök. A csajjal amikor kettesben vagyok sokkal lazább vagyok meg beszélek folyamaton. Így 3 asban mindig haverom van a központban. Nekem tetszik a lány, neki meg nem. Hogyan mondjam el haveromnak hogy ne haragudjon de én kettesben szeretnék vele lenni. De haverom meg fogja érteni, de a lány nem biztos. A lány szeret társaságban lenni, minél többen annál jobb. Én is szeretek, de csak ha én dominálok, de így nem...
2019. márc. 17. 21:15
 1/4 anonim válasza:
Csak a haverodnak szólj, hogy kettesben akarsz a csajjal lenni. Biztos megérti.
2019. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azta 3,14csa, ha megmondod a lánynak hogy nem-e lenne kedve kettesben elemenni ide? Akkor azt mondja hogy de igen, csak megkérdezem a Pistit hogy ő is ráér-e!? Megölsz ember
2019. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen megkerdezi Pistit is mert jo haverja
2019. márc. 17. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem mer kettesben maradni veled, mert nem akar többet. Ha elhívod valahova Pisti említése nélkül, és az az első gondolata, hogy neki is szól, az nagyon rossz jel.
2019. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!