Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így működne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így működne egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön, és egy helyen táncolunk. Nem az a nagy csajozós típus, inkább kicsit visszahúzódóbb. Még nem igazán beszéltem vele, max annyi hogy köszöntünk egymásnak, vagy ilyenek. A lényeg az hogy most tudtam meg hogy a srácnak hamarosan lesz a 20. szülinapja, de én meg még csak most járok a 15. évem végén. Mondjuk elég koránérő vagyok, és asperger miatt előbb kezdtem a sulit, így most vagyok 11.es, szóval gyakorlatilag mindenki 17 évesnek hisz először.

Szerintetek így befolyásolna egy kapcslatot ez a 4-5 év?



2019. márc. 24. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Hagynád hogy betegye?
2019. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem, ha megértitek egymást, jól érzitek magatokat együtt stb. Az én barátom is 20 éves, én pedig nem rég töltöttem a 16-ot. Sok szerencsét hozzá! :)
2019. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem sincs gond a korkülönbséggel, barátom nálam is 6 évvel idősebb..

Ha jól érzitek magatokat együtt, miért állna közétek az az 5 év?

Sok sikert😉

2019. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Xyzq69ba ***** válasza:
szerintem semmi baj sincsen a nagyobb korkulonbseggel, a szuleim kozott is 18 ev van es a mostani baratom is 5 evvel idosebb es ot sem es engem sem zavar a kor.
2019. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!