Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ilyen önbizalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen önbizalom hiányom? Félek, hogy nem fogok neki tetszeni. 17F

Figyelt kérdés
4 órát utazok, hogy találkozzunk és félek, hogy nem fogok bejönni neki. Nagyon örülnék ha lenne köztünk valam. Rengeteg csalódás ért már. Azt mondja bejövök neki, meg van is esélyem, de félek, hogy ha élőben találkozunk más véleményen lesz. A maximumot szeretném kihozni magamból. Jó kisugárzást szeretnék, és nem szeretném elronatni. Nagyon fontos ez most nekem, de tartok tőle, hogy nem fogok tudni mit mondani, kínos csend lesz. Még van 3 nap a találkozóig. Mit csináljak addig, hogy addigra a maxot tudjam “teljesíteni”?

2019. ápr. 10. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és egyszerűen nem tudom elhinni, hogy bejövök neki. Miért pont én? Még nem jöttem be lánynak tudtommal. Sokan mondják, hogy jól nézek ki, de én ezt nem tudom elhinni. (Több mint 3 hónapja beszélgetünk)
2019. ápr. 10. 10:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a beszélgetések során is önmagad adtad, akkor tedd ugyan ezt a találkozón is. Valószínűleg nem lesz baj így, hiszen ezen stílusod kedvelte meg.

Ha viszont próbálod megjátszani magad, akkor hosszú távon nem fog működni.

Remélem segítettem. Sok sikert!

2019. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kedvel, akkor nem fog megváltozni a véleménye, ha meglát. Jó, ha arc nélkül ismerkedsz, hisz nem a külsődet, hanem a belsődet fogja megkedvelni. És ez akkor sem változik, ha meglát.

Az a lényeg, hogy ne spilázd túl. Ne izgulj rá, mert csak rosszabb lesz. Légy szabad és ne feszengj.

Mit csinálj, hogy a maxot tudd majd teljesíteni? Semmit! Úgy vagy rendben ahogy vagy és ha ezt ő nem veszi észre, akkor vak! Ha pedig változnod kell csak azért, hogy kedveljen, akkor elmondom neked, hogy nem ér annyit, egyik lány se!

2019. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!