Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy kérés hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy kérés hogy a lány leggingsbe jöjjön a randira?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek az előttem szólokkal. Ha ilyet kérne tőlem valaki akkor hagynám.
2019. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Látszik nincs izlésed,a leggings irtó szexi..


Ezt üziben is sikerült leírnod, látom ide is. Gratulálok, de sajnos ökörség, több okból is.

1. A ruhákat nem csak szexi-nem szexi vonalon osztályozzuk. Különböző alkalmakra különböző öltözékben jelenik meg az ember. Lehet hogy a leggings szexi, és otthon nagyon szívesen felveszem ha a páromnak ez a vágya, de étterembe, moziba, koncertre, bárba NEM való szerintem. Az egy szál csipkés tanga is nagyon szexi, de abban se megyek Tescoba, mint ahogy nagyestélyiben se iskolába, tűsarkúban se edzőterembe és alvóspólóban se bálba.


2. Az ízlés mint fogalom pont arról szól, hogy kinek mi tetszik. Nincs olyan hogy valakinek nincs ízlése, ha neked tetszik egy randin a sportruházat, nekem pedig nem, akkor MÁS az ízlésünk.


3. Az öltözködésnek nem a szexiség a kizárólagos célja. Vannak nők akik sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek az eleganciára, a kreativitásra, a visszafogottságra vagy valamilyen konkrét stílus követésére. Lehet hogy a leggings szexi, de ha én elegánsan akarok öltözni, akkor messziről elkerülöm.

2019. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Undorító, beteges kérésnek tartanám! Ne a seggemet nézzed már az első randin. Edzeni járok ilyen “nadrágokban” nem utcára! Ne az első randin éld a perverziódat!!!
2019. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
Hord te ha tetszik, elvégre sport ruházat, én pasiként szeretek leggingset hordani, utcán, bárhol. Igaz én vékony alkatú vagyok és nem áll bénán.
2019. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
39%
Legging szerető pasi vagyok szinte már csak ilyet hordok és a csajokon is szeretem, főleg akin még jól is mutat. De randin eszembe se jutna ilyet kérni, ha meg magától úgy jön hát... csodálkozni igen, megharagudni nem fogok érte :D
2019. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból tiszteletlenség kérni, hogy valami konkrét ruhában menjen. Nem mondom, hogy ha egy olyan rendezvényre mentek, ahol dress code érvényes, akkor illik a tudtára adni, vagy ha "elvárás" olyan helyen mondjuk a casual vagy semi-formal öltözet, akkor ne érezze magát cikin ha túl- vagy alulöltözik a helyzethez, de elvárni, hogy miben menjen, ráadásul pont egy olyan ruhadarabban, ami tényleg a formáira helyezi a hangsúlyt, elég bunkóság. Ha meg akarja mutatni az alakját, hidd el, magától olyan ruhában jelenik meg, amiben láthatod, de azt ki kell érdemelni. ;) 22/F
2019. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha első randi és nem ismeritek egymást régóta haveri/ismerősi szinten akkor mindenképp gáz.

Ahogy fentebb több lány írta: nyilvánvaló, hogy a személye a belső tulajdonságai nem érdekelnek csak az alakja.

Javaslom a tindert vagy a badoo-t használni. De ott is csak az egyéjszakás kalandot kereső vagy fizetős hölgyeket. Ők elmennek randira leggingsben is :)

2019. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!