Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mire számítsak tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak tőle?

Figyelt kérdés

Szóval pár hete, vagy egy hónapja elkezdett írogatni egy csaj. Nagyon aranyos kedves, és kicsit a túl szép hogy igaz legyen érzést kelti számomra, minden nap az ő köszöntésével kelek és fekszem, ami amúgy nem baj, tök jól esik.


Na most konkrétan meghívatta magát egy randira finoman, és el is hívtam, mert most egy randiból mi baj lehet. Sőt látványosan érzem mintha megbízna bennem.


Amúgy eléggé bejön tényleg, viszont van egy bökkenő, jóval fiatalabb nálam. Bár volt pár fiatalabb barátnőm aki 1-2 évvel volt, de itt többről van szó. Ez azért is probléma, mert számomra egy randi vége a csókból áll nyilván. Lehet valakinek gyors nekem nem, viszont ebben az esetben marhára nem tudom eldönteni hogy mi legyen lévén fiatalabb.


Nem akarok vele szórakozni mert nagyon kedves de ha benne van a lehetőségben akkor egy elég jó party lenne, lévén elég jól néz ki, okos is és sportos is.



Mire gondolhat szerintetek? - 16-20 év körüli hölgy véleménye érdekelne a legjobban.


2019. júl. 8. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2019. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 23, a csaj aki rám írt 17. Kicsit több mint 6 év +.
2019. júl. 8. 16:06
 3/3 anonim válasza:
Én is lány vagyok. Ne félj, attól hogy még nem 18, ugyanúgy reagálna a csókra mint egy 25 éves. :D Semmi gond nem lehet, pláne hogy üzenetben főként ő kezdeményezett.
2019. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!