Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Többedik randin a csók megkérd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többedik randin a csók megkérdezése után?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a csók idejének olvasásában, pedig elég jól olvasok a jelekből de ezt nem nagyon érzem igazán. Szerintetek ha bejön a lány és úgy veszem észre hogy én is neki, megkérdezzem hogy szabad-e? Vagy nagyon balf***ul hangzik?

2019. júl. 12. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted igazából, én aranyosnak tartanám. 😁 de ha több randira is elment veled akkor valszeg bejössze neki. Tedd csak meg.
2019. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hááát jó kérdés. Első csókom azután volt, hogy csaj rákérdezett, mik vagyunk. Innen tudtam hogy össze akar jönni. Második barátnőmnél meg úgy volt, hogy vittem neki virágot, annak megörült, aztán kaptam el :)

Megkérdezés attól függ, hogy milyen a lány. Volt hogy rákérdeztem és a csaj gáznak vette még anno. De ha mostani barátnőmtől kérdeztem volna meg, nem érezte volna gáznak, inkább cukin összezavarodva engedte volna meg.

Vagyis amikor megkérdeztem elhajtottak, amikor nem sikerem lett :D Menj te is biztosra valahogy

2019. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem megkérdeztek bár előtte mondtam neki, hogy hol képzelem el az első csókom és amikor odamemtunk megkérdezte akkor szeretném-e?:) Én nem találtam gáznak.:)
2019. júl. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma találkozok vele úgyhogy kiderül. Kicsit fiatalabb és nehéz olvasni belőle, ezért tartok tőle hogy ha egyből megcsókolom összezavarom vagy nagyon gyorsnak tartja, ezért akarnám megkérdezni. :D
2019. júl. 13. 09:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Könnyebb azért férfinak tekinteni egy olyan srácot, aki nem kérdezi meg, hanem csak megteszi :) Nyilván ne ronts ajtóstul a házba, de ha olyan a szitu, nézz mélyen a szemébe, és fogod látni, hogy örülne-e neki.
2019. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!