Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Külső?

Belső tulajdonságok?

Nemet is írjatok.


2019. júl. 24. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ne legyen kövér, nem kell modell alkatunak lenni, de ne lógjon rajt a háj. Szem, hajszin mindegy, legyen nálam fiatalabb, de ne sokkal(max 4-5 év) és legyen alacsonyabb. Legyen formás feneke 😁, őszintén engem a mellek mérete sosem izgatott annyira. Az sem baj, ha kicsik.

Belső: legyen kedves, legyen humorerzeke(ez nagyon fontos nekem), barátságos, viselje el, hogy én nagyon szeretem a kutyákat és van több is. Ne legyen igenytelen(ez akár kulsohoz is mehetett volna) legyen ápolt, megértő, toleráns. Nem tudom, biztos sok mindent kihagytam, de még valószínűleg a tökéletes lány nem létezik, mármint hogy minden olyan legyen ahogy szeretném. 😊 20/F

2019. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a még nem kell oda 😁 véletlen írtam.
2019. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Külsőre egészséges és természetes.

Belsőre intelligens és kommunikatív.


25/F

2019. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Ideál? Szóval most azt írom le ami az álompasim lenne.


Külső?: Magas, vékonyabb, izmosabb, kreol bőrű, fekete hosszabb hajú, szép arcú, szemszín sötét.

Legyen arányos.


Belső tulajdonságok?

Legyen kedves, de ne mindenkihez, legyen hűséges,őszinte, érzelmes, vicces, megértő, értse meg a gondolataimat, legyenek saját elképzelései, legyen erős, magabiztos, romantikus,érzéki, gyerekes, de komoly, kicsit magának való, az sem baj ha van egy kis saját világa.


A való életben pedig...............xd

Külső: Magas, testlakat: ne legyen kövér, ne legyen büdös, legyen ápolt, arányos test.


Belső: Hűséges,szeressen,vicces, őszinte, érzelmes,érzéki.

2019. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát kezdem a belsővel:

Mutassa ki az érzéseit, legyen hűséges és egy picit legyen legalább maximalista aki a legjobbat hozza ki magánál. Lehet féltékeny egy kicsit akár nagyon,de ne túlzottan. Szeretem ha valaki tiszta, rendezett mint jómagam viszont lehet egy picit messy mert az aranyos.

Legeny emellett humoros, akivel jókat beszéllgetek es aki állatbarát..


Kulső: lehet duci de nagyon vékony is, de túlsúlyos ne. Hosszú haj vagy átmenetesen felnyírt, sőtét inkább de akár lehet színes.

18/l

2019. júl. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre nem tudok konkrét választ adni,de megpróbálom valahogy összefoglalni.


Külső : -ápolt

-igényes

Itt nincsenek nagy elvárásaim szerintem. Nagyjából annyi, hogy legyen valami a srácban ami megfog, ami miatt szimpatikusnak találom.

Belsőre pedig :kedves, udvarias,határozott, hűséges, őszinte, érzelmes kb.ennyi ezt sem tudom meghatározni... :D


Lány

2019. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre nincs különösebb dolog. Max hogy ne legyen nálam sokkal alacsonyabb és legyen igényes.

Belső:vicces, ne legyen bunkó, hasonló dolgok érdekeljen, legyen valamilyen szinten művelt, ja és lehessen vele "ki énekel hamisabban karaoke versenyt" tartani.

2019. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam h lany
2019. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Külső: a haj és az arc nalam a két legfontosabb dolog.

Rövid haj ( egyik oldalt pl felnyirva) tetszik a legjobban, meghozza azért mert a rövid hajjal látszik igazán az arca. Plusz baromi jól néz ki egy lányon az ilyesmi rövid haj.

Belső: kedves, vicces... valahogy úgy klappoljunk. Az a lényeg:)

22/F

Bocsi a hibákért, a telefon néha szeret “javítani”.

2019. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!