Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig nem túl tolakodó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig nem túl tolakodó fenntartani a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel kb hetente összefutok egy üzletben mert ott dolgozik. Úgy értem egymáshoz sem szólunk, csak egymás szemébe szoktunk nézni mélyen, és lehet hogy elkezdtem érezni valamit iránta. Amikor belenézek a szemébe, úgy érzem mintha több percig csak egymást bámulnánk, érzem ahogy próbálja fenntartani a szemkontaktust. Én is legszivesebben egésznap bámulnám a két szemét, és fenntartom vele a szemkontaktust amíg lehet. De egy idő után lehet már elijesztem magamtól.

Mennyi ideig nem túl tolakodó fenntartani egy szemkontaktust? Fiúk! Hogyan csináljam? Ti mit gondoltok?

L



2019. aug. 6. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok csak fiú!

Van egy csaj, sose beszéltünk még, de mindig össze nézünk suliban. Sokszor, azt vettem észre, hogy mielőtt én néznék rá ő már engem nézett. 1-2 másodpercig tartja aztán elnéz és megy a dolgára. Kicsit félek odamenni mert sosincs egyedül.

Viszont 1x 2x tapasztaltam, hogy mintha tudomást sem akarna rólam venni :/ Ezt nem értettem.


Szóval nah. Amit én hiányolok a csajsziból, hogy nem mosolyog rám. Ennyit kellene tennie és már mennék is oda hozzá beszélni...

2019. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mosolyogni is kénne ;)
2019. aug. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltunk megint az üzletben, és olyan dolog történt ami kicsit összezavart. Rengeteg ember állt a pénztárba, de mégis nekem szólt oda hogy nyit egy kasszát, és menjek vele. Nagyon aranyos volt mindig hátranézett hogy követem e és megvárta amíg közelebb érek. A pénztárnál pedig amikor fizettem végigsimította a kézfejemet amikor elvette a pénzt. Látszott rajta nagyon hogy flörtöl, és mosolyog amikor a szemembe néz.


Szerintetek mit akar? 36 éves én pedig még gyerek vagyok. És ez látszik is még azért, hogy nem vagyok 18 éves. Lehet hogy pedofil? De annyira nem bírom róla elképzelni. Ő nem olyan. És lehet hogy vele egykorú barátnője is van de ezekután már nemtudom.

2019. aug. 23. 19:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy 36 éves? Tehát több mint dupla annyi mint te?

Ne haragudj, de szerintem ezt jobb lenne elfelejteni. Ő nyilván meg akar d*gni, ne magyarázzuk túl. Bejössz neki, de hidd el ennyi idősen te neki csak szexre kellenél. Friss hús vagy a szemében.


24/F és a 11-es válaszoló vagyok

2019. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen több mint 2x annyi. Rákerestem facebookon és ezért tudom. De látom rajta hogy nem kezdene ki velem. És nem is lesz köztünk semmi. Egy emberen lehet látni ha éhezik rád és leakar feküdni veled. Ha pedofil lenne akkor pedig nem gondolnám hogy
2019. aug. 23. 20:22
 16/16 A kérdező kommentje:
...hogy lenne nője, gondolom már elhagyta volna, de nem ismerem ezért azt sem tudom együtt vannak e még de kb 1 hónapja posztoltak ki képet együtt...dehat azota barmi lehet
2019. aug. 23. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!