Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk a volt barátommal. Életemben először szerettem valakit ennyire, és baromi nagyot csalódtam benne. A szakítás óta rengeteg mindennel próbálom elterelni a gondolataimat barátaimmal vagyok, zenélek és sportolok. Igazság szerint jobb már, de még mindig sokszor jut eszembe és gondolok bele hogy mennyire jó volt vele és, hogy nem lesz más ember akit így tudnék szeretni.

Az sem segít, hogy sajnos látom és hallok róla, hogy lett barátnője, aki mellesleg még írt is nekem.

Nagyon nehéz már, és nem tudom mit csinálhatnék.


16/L



2019. aug. 10. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Rengetegszer leszel meg szerelmes. Nyilvan ha hosszabb ideig vagy egyutt valakivel aki aztan hirtelen nincs belezavar a megszokott ritmusba. De sose volt meg olyan hogy az ido ne gyogyitott volna sebeket. Most meg rossz nyilvan de lesz majd nap amikor felkelsz es nem ugy gondolsz vissza ra hogy ez kell meg neked hanem ugy hogy mar nincs de nem is szukseges. Nem tudom milyen korulmenyek kozott valtatok el de azert tudd mennyit ersz, es megerdemli a vilag hogy lassa a mosolyod szoval ne itasd az egereket mert minden mulando!
2019. aug. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt mikor én is így éreztem. De igazából te is tudod, hogy semmi értelme ezen rágódni. Van még 1001 fiú aki be tudja tölteni ezt az üres lyukat. Csak légy túl rajta.

Ne érdekeljen téged, hogy ő kivel jár. Vagy éppen hol van. Hisz ö sem ezt teszi. Semmi értelme már ezen kattognod. Légy boldog!

2019. aug. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legyél nyitott és próbálj te is ismerkedni, szerintem az segít a legtöbbet 😊 24/F
2019. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!