Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit választanátok? Szenvedélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Szenvedélyes, bonyolult szerelmet vagy egyszerűt?

Figyelt kérdés
milyen szerelemre vágytok? egy olyanra, ami tüzes, szenvedélyes, érzelemdús, izgalmas és annyira szerelmes vagy, hogy az egész tested felrobbanni érzed, ugyanakkor fáj, olykor nagyon-nagyon és gyakran veszekedtek, összetöritek egymás szívét, de aztán olykor kisebb, olykor nagyobb időszakok után újra visszatálaltok egymáshoz? vagy inkább egy olyan szerelmet akartok, ami türelmes, békés, csendes és egyszerű? amilyen a nagyszüleinknek van? fájdalommenteset? nem hagyjátok el egymást, néha civakodtok és ahogy az évek telnek s múlnak, a szerelem elmúlik, de megmarad a szeretet helyette.

2019. aug. 16. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Barátnőm: szenvedélyes

Másik: mindeggy csak pénze legyen

Szerintem egyszerű

2019. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a második. Ha lesz egy lány aki elfogadja hogy visszahúzódó vagyok és féltékeny, és szívből szeret, akkor nem engedem el többet. Kiállni egymás mellett, tudni hogy van aki szeret, de a szerelem nem akarnám hogy elmúljon, nem akarnám elveszíteni, nem akarnám hogy megcsaljon.. Tudom, olyat akarok ami az életbe nem fog összejönni :(

18f

2019. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Én az elsőt választanám, mert néha jó szenvedni is.
2019. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!