Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Számomra ő az igazi, tanácstal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra ő az igazi, tanácstalan vagyok, és depressziós miatta, hogy tudnám visszakapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves fiu vagyok , és tanácstalan . Egyszerűen fogalmam sincs hogy tovább ...

Igazából úgy ismertük meg egymást hogy egy osztályba és egy suliba kerültünk . Akkor még nem volt így semmi közöttünk , sőt egy idő után kibírhatatlanúl elkezdtük egymást utálni .

Utána következő évben 7. Osztálba keztünk egyre jobban összehangolódni , egyre többet beszélgettünk és lógtunk együtt a suliba . Év végére már teljesen éreztem hogy szeretem őt és szerintem ő is szeretett engem (biztos jelek alapján) . Aztán ugye megint egy nyár kimaradt , nem találkoztunk azalatt az idő alatt, valahogy kimaradt az egész . És akkor kezdődött a 8. Osztály , és egyszerűen leírhatatlanúl szerelmes lettem belé , úgy éreztem hogy nekem ő az igazi (tehát nem egy 2 perces érzés volt) , nagyon közel kerültünk egymáshoz és minden szünetben csak egymással voltunk , de még órán is rengeteget hülyültünk . Éreztem rajta hogy ő is szeret engem és akkorra vált ez nyilvánvalóvá 100%osan , amikor kissebb-nagyobb jeleket adott rá (pl amikor elment mellettem gyorsan érezhetően szánt szándékkal beleütköztette a tenyerembe a kezét , mindig elpirúlt amikor rám nézett és gondolom én is amikor rá😂)! Nekem egyértelmű volt , hogy semelyikünk sem mert lépni , rákérdezni az egészre hogy akkoe most mi is van velünk . Fura volt az egész mivel mint én is , ő is fiú volt . Ment még ez a huza-vona egy 3/4 évig , miutan elkeztünk egy kicsit elhidegűlni egymástól , elötte mindig öleléssel köszöntünk de mostmár csak egy flegma csá volt kb😂. A lényeg az hogy a végére ismét megutáltuk egymást és elkezdett másokkal barátkozni és velem már egyátalán nem! És így hírtelen vége is lett a 8. Nak , ballagás elött elment törökországba nyaralni , így ő nem is ballagott velünk , de ami azért a mai napig nekem felfoghatatlan hogy el se köszönt tőllem utolsó napján , azóta se láttam ! Jött a szünet ismét és rájöttem hogy mindent elb*sztam vele kapcs és hogy nagyon hiányzik , de ő nem akart velem már beszélni azután egy hónappal rá kezdett kialakúlni depressziom miatta , azt fontos tudni hogy amikor még volt vele valami , akkor is magam hibáztattam hogy nem lépünk szintet , és ezért meg is vágtam magam . Semmi nagyon nem volt idég márciusig (a depin kívűl), amikor már olyan szinten nem tudtam kontrollálni az érzéseket , hogy elkeztem frontint szedni , ma már ott tartok hogy nem segít annyit mint az elején és függő lettem ! Nagyon sokáig volt egy olyan pont az életemben , hogy nem bírom és véget vetek az életemnek , de az utolsó pillanatban döntöttem úgy , hogy ezt csak akkor teszem meg , ha véglegesen nem sikerűl vele lennem . Tudom hülyén hangzik , de számomra ő a boldogság , és hajlandó se vagyok mást szeretni ! Ami azt illeti , próbáltam azóta 3 lánnyal is , de nem ment mert úgy éreztem hogy nekem ő kell és nem más ! Mondták hogy menjek el barátokkal bulizni meg társaságokba , de egy idő után abból is elegem lett és újra visszaestem ... Azt is mondták hogy ne gondoljak rá , csak az a baj hogy minden tárgyam vagy akár csak egy zene őt juttatja eszembe , mert arra tudok gondolni vajon ő ezt szereti e stb. Rettentően kétségbe estem amikor elutasított , pedig én korrektan és normálisan írtam rá (itt le is tiltott:/ ) . Megkerestem legjobb fiú barátját is (egyben volt osztálytársamat) , neki azt mondta hogy ír rám meg ad egy esélyt , direkt ra is kérdeztem biztos ezt mondta ? Igen ezt mondta ! Aztán ráírt egyik lány barátom hogy ismer e engem , letagadott azt mondta nem . Utána mikor az egész nevem leírta hírtelen ismert már , de hozzá tette hogy sajnos ..... Szerintem tovább felesleges ezt ecsetelni ....

A lényeg az hogy tanácstalan vagyok , nem tudom elengedni őt mert így is “tönkrementem” én és az életem is emiatt , még a 100%ig elveszteném mi lenne ....

Talán ha bevallanám neki hogy így érzek iránta és hogy nagyjából tudná miken megyek át miatta , talán áttudná gondolni a dolgokat .

És a nagy kérdés az az , hogy fogalmam sincs hogy reagálná le ezt (kiszámíthatatlan) :

- A. Felhívna és jutnánk valamire , vagy megbeszélnénk .

- B. Szétkürtőlné a sulijába ahova jár hogy én b*zi vagyok és rühellne .


Bocsánat hogy hosszú lett , de csak így tudtam leírni pontosan és érthetően ! 🙂

Szép estét nektek !



2019. aug. 25. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Felejtsd el. Próbálj meg tovább lépni. Szerintem ez a lehető legjobb, amit tehetsz.
2019. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kisregényed, de lépj tovább. Nehogy már (lassan&

) 8 milliárd (!!!) emberből senki más nem jó...

2019. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!