Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a kiszemeltemne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a kiszemeltemnek barátnője lett?

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg, hogy a srácnak aki tetszik, a nyáron barátnője lett. Nem ismerem a lámyt, nem a mi sulinkba jár, de elvileg már évek óta ismerték egymást, csak most jöttek össze. Mit tegyek?

2019. aug. 28. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Értem. Marhajó férj lehetsz.


Majd ha te is találsz jobbat, lépj le. Jaa, hogy 50-60 éves hapsiként max a pénzedért találnál friss P*-t? ;) Te kis tökéletes.

2019. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok tökéletes. A hibák pl abszolút hiányoznak belőlem. :-))

Viccet félretéve, valóban nem vagyok tökéletes. De a páromnak maga vagyok a tökély. És nem így születtem, elhiheted. Közel 50 kapcsolatomba és egy elrontott házasságomba került, mire megtaláltuk egymást. Közel 50 kapcsolat végződött keserű tanulsággal, amelyekből tanulhattam. Mert a kapcsolatok arra (IS) valók, hogy ha vége, tanulj a hibáidból, hogy legközelebb ne kövesd el újra őket. Mert lesznek hibáid, elhiheted. Ez a dogok rendje. Ti nők hajlamosak vagytok azt hinni, hogy a szerelem majd mindent megold. Nem old meg semmit. Neked, nektek kell megoldani mindent. Napi szinten, nem telefont buzerálni, nem a netet bújni, hanem a párotokkal foglalkozni. Megismerni a tiétekkel szöges ellentétben álló gondolkodásmódját, lelkivilágát. Megtanulni "férfiul", míg ő nőül tanul. Szóval ápolni a kapcsolatot, hogy idegenek ne férkőzhessenek be. Amíg ezt nem tanulja meg valaki, addig elvehető a párja és mint mondtam, el is kell venni, mert mindenki így lesz a legboldogabb. Aki veszít a dolgon, az is mert megtanulja, mit csinált rosszul, és a következő pasinak egy sokkal jobb, szerethetőbb partnere lesz.

2019. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Értem, mit akarsz mondani, de attól még, hogy ideírod nekem ezt, továbbra sem korrekt lépés más kapcsolatát szétb-zerálni.


Ez nekem az értékrendembe nem fér bele.

Ja! Úgy érzem, ettől még nem vagyok nő. Nem én vagyok a legmacsóbb férfi, nem d-tam 50 nőt életemben, de nem fogok meglepődni ha az átlagember a kérdező helyében szétbontaná más kapcsolatát.

2019. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Te utolsó akkor ne is vásárolj semmit, mert más elől veszed meg az árut, aki esetleg jobban örülne neki, mint te.
2019. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!