Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátomba akit már 3x randira hívtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg röviden az, hogy van nekem egy nagyon nagyon jó barátom aki nekem sajnos nagyon bejön. Külsőleg és belsőleg is ő volt az álmom, okos, szép, vicces, kedves, céltudatos, laza. Már 3x is randira hívtam, amiből az első majdnem össze is jött, de valahogy mégse. A többinél meg elutasított, de nem léptem túl ezen. Csak a probléma itt az a 2 dolog, hogy már-már szinte, ő a legjobb barátom, nagyon sokat segít, én is neki, új dolgokat mutatunk meg egymásnak, együtt ebédelünk stb, és mind-e mellet a baráti társaságunkat is mi ketten fogjuk össze. Mármint, ha mi össze vesznénk az egész csapat ketté szakadna és egy jó társaság veszne oda, bár ez valószínűtlen, hogyha 3 randira hívás után is jóban vagyunk. De pont ezért nem ignorálnám akkor sem ha akarnám. Másokkal is kicsesznék vele, de annyira jó barát, hogy nem is akarom ignorálni, mellette szeretnék lenni, csak így ez nehéz. Szerintettek mit tegyek? 17/f
2019. szept. 4. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
3x nem jött össze,minden okkal történik,hanyagold.
2019. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem is fogom többször randira hívni, csak így olyan rossz, hogy túllépni sem tudok rajta
2019. szept. 4. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogyha olyan jó barátok vagytok, akkor ezt meg tudjátok normálisan beszélni. Megmondod, hogy nagyon bejön neked, és szeretnéd, ha továbblépnétek, neki mi erről a véleménye. Ő - ha jó barátok vagytok, akkor elfogadja azt, hogy most így érzel, és tapintatosan el tudja mondani, hogy nem tudja viszonozni, vagy ő is így érez, csak ilyen-olyan félelmei vannak, pl. társaság mit szól hozzá, stb. Máris előrébb lennétek. Akkor látnád, hogy az érzéseiden kell túllépned, vagy pedig min kell változtatnod, mit kell tisztáznotok.
2019. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon el vagytok szállva magatoktól a társaságot illetően illetve szép társaság hogyha úgy kell összetartani.

Gondolom ilyen kamu baratokkal van tele.

2019. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!