Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a tanaromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a tanaromba, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
most jott a suliba 24 eves tesitanar,es mar voltak pillanataink. multkor jott ki a zuhanyzobol felmeztelenul, mert a fiu es lanyzuhanyzok egybe vannak. lattam a kockahasat, es amikor eszrevette hogy nezem ramkacsintott. ora utan meg akart velem beszelni negyszemkozt a 600 m futas potlasarol, es mondta hogy milyen jo hogy ilyen szep hosszu labaim vannak mert ezzel jo futni. mit tegyek most? egyebkent 17 lany vagyok.

2019. szept. 19. 10:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
7%

Hát szerintem semmi komoly nem lehetett abban hogy szép hosszú làbaid vannak.

Mondjuk egy Lucky B. Smith szerű tesitanàrnak én se tudnék ellenállni:)))

Mit ne mondjak, max ha kompatibilisek vagytok(horoszkóp) de akkor se jósolok nagy jövőt, mert ha kitudódik.. szegény pasinak annyi🙃

Felejtsd el .

18/l

2019. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%
Dugasd meg magad aztán rugasd ki.
2019. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező 17 éves létedre lehetne több eszed. Lehet csak kihasznalja a helyzetet hogy tuningolja az egóját, szórakozzon rajtad mivel látja hogy csorgatod rá a nyálad.

Az is lehet hogy meg akar dönteni (megjegyzem ha van egy kis esze es nem akar az állásával játszani) nem teszi meg.

Te sem vagy szerelmes hidd el, de hogy ő NEM az az fix. Ebredj fel, nőlj fel.

2019. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%

#10


Ez hülyeség, max a filmeken. A tinilányok többsége leszarja a tanárait.


A pasizást máshogy oldják meg. A kérdező esete ritk kivétel

2019. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Oriasi kamu.


A tesitanarok nem tesiznek, igy nem izzadnak meg, csak tartjak az orat, es plane nem furdenek le. Az meg kesz rohej hogy egy kozepiskolaban koedukalt furdok lennenek.. Meg pont neked mutogatna a kockahasat.


Szanalmas vagy kerdező.

2019. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

ez iskola utan volt es nekem maradnom kellett faktra, es aztan mentem a mosdoba es o meg pont akkor jott ki a zuhanyzobol. nem kamu....

es ramirt tegnap a matek dogaval kapcsolatban mert 3-as lett es korepetalni akar enegem 0. oraban a suliban kettesben

2019. szept. 20. 09:46
 17/25 anonim válasza:
77%
Ne haragudj kedves kérdező, de kiégek 😂😂😂
2019. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, erről a sztoriról majd kérjük az update-eket. :D: D
2019. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
Elég naív vagy ha ennyitől szerelembe tudsz seni. Szerinted hány másik nőnek/lánynak mondja ezt??
2019. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
sziasztok! bocsi h nem irtam ilyen sokaig de most hoztam egy updatet! rengeteg dolog tortent! eloszor is 2 hete talalkoztunk iskolan kivul veletlenul a parkban es ekkor meg bem volt semmi csak egy kinos koszones. aztan 2 nappal kesobb ujra mentem a parkba es o is ott volt itt mar nem csak koszones vplt hanem beszegettunk is elegge sokat es itt volt egy attores szerintrm. aztan a suliba teljesen mas volt megint rengetehet kereste a szemkontaktust oran is es szunetekben is. rengetett mosolyogtunk egymasra. wztan jott a hetvege megint kimentrm a parkba (direkt) hatha ott talalom, orakig vartam mire meglattam ot. azthiszem eppen az edzoterembol johetett mert elegge izzadt volt meg zihalt. ezutan egybol leult mellem a padra (egy eldugottabb helyen direkt h ne lassanak sokan)es azzalkezdte hogy beszelni kene valamirol.. emondta hogy erzi hogy van valami kozottunk, meg h kedvel es szerinte en is ot, meg h tudjw h nem lehetne megprobalni se egy kapcoslatot dr ugy gondolja mukodhetne ha atiratkoznek egx masik suliba.. mondtam neki hogy en is erzem meg kedvelem en is ot de felejtse el h elmegyek masik suliba. ezutan csak bamultunk egymasra es nem birtam tovabb. olyan helyss volt, olyan jol nezett ki muszaj volt megtennem. megcsokoltam a tanarom. o egybol viszonozta es egybol magahozhuzotz h meg kozelebb legyunk. ez 2 hete volt azota is titokban talalkozgatunk ... es ma megkert h menjek fel este a lakasara.. szerintem azt tervezi... szerintetek? mit gondoltok? nem szeretnem elhamarkodni de ha minden jol megy akkor belemegyek mert szerelmes vagyok
2019. nov. 21. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!