Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a tanaromba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a tanaromba, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
most jott a suliba 24 eves tesitanar,es mar voltak pillanataink. multkor jott ki a zuhanyzobol felmeztelenul, mert a fiu es lanyzuhanyzok egybe vannak. lattam a kockahasat, es amikor eszrevette hogy nezem ramkacsintott. ora utan meg akart velem beszelni negyszemkozt a 600 m futas potlasarol, es mondta hogy milyen jo hogy ilyen szep hosszu labaim vannak mert ezzel jo futni. mit tegyek most? egyebkent 17 lany vagyok.

2019. szept. 19. 10:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%
Edzés után az ember nem izzadt és zilált, hanem frissen zuhanyzott és rendezett. Szóval kamu :D
2019. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy sem kérne arra, hogy menj át másik suliba. Kicsit lapos lett a sztori a végére.
2020. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Uh izgi story azota mi lett? 🤤
2020. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazi régi wattpad story feelingje volt :"D

Nulla helyesírás✔

Tiltott szerelem✔

Már csak a +18 jelenetek és daddy issues hiányzott lol

Köszi kérdező a mosolyt :D

2020. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Wattpad sztori lvl 999
2022. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!