Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet még valami?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 17 éves akárcsak én, és a tanév első napja óta tetszem neki. Jeleket adott amiket értettem, aztán elkezdtünk beszélgetni interneten is, és elmondta hogy bejövök neki. Örültem mert ez kölcsönös, nekem is nagyon tetszik ő. Beszélgettünk beszélgettünk, a vonzalom erősödött részemről is, és részéről is. Hétvégén elmentünk moziba, ahol megtörtént az első közös csókunk (utánna még volt egy) . Ahogy telt az idő egyre furcsábban viselkedett ,láttam rajta hogy van valami baja.Miután kijöttünk a moziból 1 órát beszélgettünk és akkor teljesen más ember lett. A lánynak 1 hónapja ért véget egy 2,5 éves kapcsolata, és elmondta hogy hiába tetszek neki, de inkább maradjunk barátok, mert nem tudja elfelejteni az előző barátját. Most itt állok tanácstalanul, és nem tudom mihez kezdjek. Szerintetek ebből még lehet valami? Egyáltalán nem értem a helyzetet, mert eddig tök jól ment minden, és nagyon erősen látszódott hogy tetszem neki, de egyik pillanatról a másikra minden megváltozott. Ja és azt mondta nekem hogy nem hiszi hogy működne köztünk ez a dolog, mert én mondtam hogy próbáljuk meg a kapcsolatot. Itt állok tök tanácstalanul, nem voltam még sohasem ilyen helyzetben nem tudom mi a teendő ilyenkor, vagy hogy mi a helyes döntés.Én az elmúlt hetekbe nagyon megkedveltem, és most ez így egy nagyon nagyon rossz helyzet lett. Nektek mi a véleményetek? Van remény hogy összejöjjek valahogy vele ?

#szerelem #kapcsolat #hülye viselkedés a lány részéről
2019. szept. 21. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak időre van szüksége. Nem hiszem,hogy veled van a baj.
2019. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen érteni? Világosan elmondta, hogy nem akar új kapcsolatot, mert még az exet szereti (nem zárta le). Nincs mit tenni, lapozz.
2019. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de sztem ez ennyi volt. Szakítás utáni első "barát"-ok sorsa sajnos sokszok ilyen. :( Átérzem :(


*én is jártam már így

2019. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lehet a szakítás, mert nem volt benne részem. Őszintén szólva nem is akarom megtudni, de el tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet. Gondolj bele, eddig vele volt, ő volt az élete része, és egyszer csak mindennek vége lett. Persze, hogy egy hónap alatt nem tette túl magát rajta. Szerintem korrekt tőle hogy ezt elmondta, és nem hitegetett. Idő kell neki, lehet, hogy majd lesz még köztetek valami, de lehet, hogy nem.
2019. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szard le, lesz másik
2019. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!