Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt, mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polly10 kérdése:

Miért csinálja ezt, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Kb egy hónapja bejön, ennyi ideje beszélünk is, és pár alkalommal volt hogy kavartunk, amit ő kezdeményezett mindig.(mielőtt elhordanátok mindennek, nekem ez volt az első, és azért csináltam, mert gondoltam komolyabb is lehet.) Mindig hívott kettesbe talizni előtte, utána is, meg írogatott, csak én játsottam a nehezen kaphatót és sokszor elutasítottam, és volt hogy flegmultam, amit akkor szoktam , ha valakivel már nagyon jóba vagyok.Na és ő ezt mondta is, hogy úgy érzi én vele nem érzem olyan jl magam, stb. Szóval egy idő után ő is flegmult, és engem ez persze bántott, szóval lassan egy hete nem írok neki vissza, mert gondoltam majd ő ír ha nagyon akar. N igen, csak ő nem hogy nem ír, de suliba is ignorál, és tudom hogy elrontottam. Féltem attól hogy megszeretem ő meg csak ki akar használni, de igazából engem az se érdekel már, azzal is beérném ha egyáltalán barátok lennénk mint régen. Mit kéne tennem? Hagyjam a francba, vagy ráírjak? Vagy suli előtt beszéljek vele? És ha igen, mit mondjak, hogy ne legyen kínos?

2019. okt. 1. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Van amit nem KELL helyre hozni. Tanulni kell a kolunfele emberi tipusal valo kommunikaciot. Ez egy lecke volt neked amit szerintem nem fogsz tudni helyre hozni.
2019. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Egyet értek #1-el.

2. Azon mit akarsz rendbe hozni, amit eljátszmáztatok?

Ha megtudtátok tenni, akkor ezért a kapcsolatért nem kár. Viszont tanulj belőle!

2019. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, és tanultam is belőle, én is így fogtam fel. De olyan érzésem van, hogy ezt nem kéne feladni, és tudom hogy amíg választ nem kapok tőle arra, hogy miért lett ilyen, amilyen, addig nem nyugszok és túl fogom gondolni, ahogy eddig is tettem.
2019. okt. 1. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Mi értjük, tudjuk ...

Le is irtad. Ott van az irasodban a válasz.

Aludj rá egyet és probáld meg kivülállóként elolvasni. Legalább 10x, lassan. Nem kell agyalni, őt megkérdezni. Ott a válasz, hogy nem értetek meg a kapcsolatra, vagy csak köztetek nem tudott létre jönni. Ezt közösen tettétek tönkre, mindenki beleadta a magáét. Flegmulsz ha megkedvelsz valakit. Gyerekesen raagál azon meg te gyerekesen reagálsz.

Ping-ping effektus. Minden szinten ignorál.

Egyik dolog amit hiányolok, és nem baj ha megtanulod a szót ... ez igaz a srácra is ... ez a szó kommunikáció. Amig nem késő addig kellett volna elkezdenetek. Azért is irtam hogy nem látom értelmét mert nem érzem hogy amikor elkezdődött a pribléma előbbre való volt a durci mint hogy együtt maradjatok.

Késöbb talán lehet esélyetek. De ezt most még nem erőltetném..

2019. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
" Azért is irtam..." egy kicsit rosszul irtam le, de a lényeg azt hiszem érthető.
2019. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!