Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a lány barátomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a lány barátomba mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Van egy lány barátom kb egy ève lettünk jóba, és hát ahogy telt az idő beleszerettem. Ès az is kiderült hogy tetszem neki èn is de van pasija és azt meg nem akarja dobni így hát nem akar elveszíteni egyikőnket sem.

Mindig mondja a lány hogy szeret, ölelget bújik oda hozzám, néha kèzen fogva is megyünk. De sajnos azt is megtudtam hogy bejön neki a haverom is és emiatt néha féltékeny tudok lenni ès sokszor már azt érzem hogy utálom haverom. Jó igaz ő nem tehet erről hogy bele szeretett a csaj.

A csaj a pasija előtt azt mutatja mindig hogy nagy bff-ek vagyunk de mikor nincs a pasija a közelünkben akkor felszabadul a lány és persze jól esik ez hogy ölelget meg hogy èrez irántam valamit, de azon viszont nagyon elgondolkodnèk hogy ha esetleg nem lenne majd pasija és ha èn következnèk az èletèben, hogy össze jöjjek e vele vagy nem, mert valószínűleg velem is ezt tenné amit a mostani pasijával hogy kavar másokkal. De ugyanakkor mindent megadnèk azèrt hogy a barátnőm legyen...

Mit tennètek a helyemben?

Inkább felejtsem el vagy ha úgy alakul jöjjek vele össze?

Légyszi normális választ adjatok.


2019. okt. 4. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd a francba, már most hűtlen és színészkedik, szerinted később "csak miattad" majd más lesz. Ezeket a csajokat már 20 éves korukra legalább 10en felpróbálják.
2019. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem éri meg vele belebonyolódni egy kapcsolatba.
2019. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!