Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel szakítottam(távkapcsolatról van szó). De semmi megcsalás meg ahhoz hasonlók miatt..És most nagyon hiányzik:/..De nem akarok megint belemenni ebbe az egész távkapcsolatba,írni meg nem akarok neki,mert milyen már hogy egy exnek..meg tudom hogy a végén az lesz hogy megint össze akarok vele jönni(ha megint elkezdenénk írogatni)..Az meg nem lenne jó.

Mit gondoltok?Mit kéne tennem?Hogyan verjem ki a fejemből??


2019. nov. 30. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a környezetedből.
2019. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ment a zöld
2019. nov. 30. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván volt oka, hogy szakítottatok. És ha ez nemrég volt, akkor természetes, hogy hiányzik. Szerintem adj magadnak időt!
2019. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. dec. 1. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!