Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha hiányzik az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha hiányzik az, mikor még nem voltam együtt a barátommal?

Figyelt kérdés

Hiányzik az, mikor vártam, hogy írjon, mikor valami kedveset mondott, mikor vitáztunk a világ dolgain. Hiányzik az az érzés ami akkor volt bennem. Néha már azon is elgondolkozok, hogy szerelem-e ez. És ettől rossz embernek érzem magam, úgy érzem gonosz vagyok, hogy ilyen egyáltalán eszembe jut.. Nem tudom miért hiányzik az, mikor még nem voltunk együtt, csak kezdtünk összejönni. Vagy ez normális? Elvileg most kellene jobbnak lennie, nem? Akkor meg miért hiányzik az az idő ennyire? :(

Köszi hogy elolvastad, ha adsz tanácsot azt is nagyon! ♥



#szerelem♥
2019. dec. 18. 04:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon jo hogy elgondolkodsz, hogy szereted-e meg ot. Ha a kezdeti izgalom hianyzik, az termeszetes, en is nagyon szerettem azt a reszet a kapcsolatunknak. Ha viszont nemcsak az izgalom, hanem a szerelem is hianyzik, akkor sajnos jobb, ha szakitasz :( De rossz ember ettol semmikeppen sem vagy!!
2019. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

A kezdet mindig rózsás, túl szép, hogy igaz legyen. Mindkét fél a legszebb arcát mutatja, ami aztán a párkapcsolatban szépen elkezd normalizálódni. És rájössz: ha a rózsaszínű köd oda, akkor mi is maradt valójában?


Valódi szerelem? Vagy csak a szerelem vágya, ami az elején szép, a megvalósulásában ... nem biztos. A nők a szerelemben kevésbé keresik a szexet, a pasik szinte csak azt. Tisztelet a kivételnek. Gondolkodj el azon, hogy mi az, ami összetart titeket és mi az, ami csak szép illúzió. Tinikorban jobb hamar szakítani és keresni mást - később ez már egyre nehezebb. Aztán jön egy pont, amikor majdnem lehetetlen.

2019. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked az izgalom,az ábrándozás róla. Emiatt nem vagy rossz ember.
2019. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xixa0000 válasza:
37%
Ez nagyon fájhat a barátodnak, ha valójában egész normális és meg tudtad volna beszélni vele is.. 😔🙁
2019. dec. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert akkor még csak egy kép volt a fejedben róla, egy idea amit szépen lassan ahogy egyre több ideje vagytok együtt lerombol a valóság.
2019. dec. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!