Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy állítsam le a "kislányt"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le a "kislányt"?

Figyelt kérdés

A kettővel mellettem lakó lánynak segítettem valamiben elég normális volt, jót beszélgettünk, megkínált egy kávéval is.

Aztán elköszöntem, másnap elkezdett írogatni viberen. Rengeteget ír, és bevallom nekem már kínos.

A "kislány" 16 vagy 17 éves, én sokkal idősebb vagyok.

Mit írjak neki hogy ne legyek bunkó, és ne sértsem meg? Nem akarok tőle semmit, de lehet hogy ez neki máshogy jött le.



2019. dec. 20. 16:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%

Miben segitettél, amitől ennyire bevadult?

A megoldáshoz az lesz a kulcs.

2019. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Eltörte otthon a csaptelepet, és folyt a víz, azt cseréltem ki gyorsan hogy az anyja észre ne vegye és ne verje meg.

Mondtam neki, hogy nézze majd hogy folyik-e, azért adtam meg a számom. Ha folyik akkor teszek alá még tömítést. De írogat, mindenféle hülyeségről.... és már nekem kínos.

2019. dec. 20. 16:54
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..


Te írtad ki vagy a kislány?

Miben segítettél?

Ami kB ürügy volt neki hogy közeledjen feléd

2019. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Ja igy már értem.

Nem lesz könnyü hogy ne sértsd meg

2019. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem, én kertes házban lakom. Nem rólam szól a kérdés... mivel nem is voltam "elcsábítva".

Azt hittem teljesen normális ha az ember beszélget, közvetlen és jókedvű. Még csak utalást sem tettem semmire.

Félre ne értsétek, nem nagyzolni jöttem.

Csak bunkó sem akarok vele lenni, hiszen a szomszédom.

Valami kéne amitől picit a fejéhez kap, és leáll ezzel.

Hiába válaszolgatok neki tőszavakban hogy vegye észre magát, de semmi. Nem szándékozom a fenébe küldeni. Az anyja egyedül neveli elég szerény körülmények között. Ezért is segítettem a csaptelep miatt, mert ha kiderül tuti megverik.

2019. dec. 20. 16:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Kicsit több komolyságot kérhetnék???
2019. dec. 20. 17:00
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerűen csak ne reagálj rá.
2019. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Na végre egy normális kérdés Gyk-n.

Én a helyedben megvárnám, hogy véletlen összefussunk, és megkérdezem, kedvesen, udvariasan, hogy most akkor mi a helyzet, esetleg bejövök-e neked, mert akkor bocsánatot kérek, nem terveztem ilyan utalást tenni, és bocsánat ha valamit félre értettél. vagy valami ilyesmit, ugye a helyzet és a szituáció fogja ezt adni, de szerintem mindenkép élőben beszéld ezt meg vele és kedvesen, még akár azt is mondanám, hogy szerényen. Mond meg neki, hogy téged egy picit zavar ez a sok írogatás, szerintem ha elmondod neki kedvesen, közvetlenül, de mégis barátiasan, hogy nem jön be neked és ezt meg is tudjátok beszélni nem lesz baj.

2019. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nyilván azért nem fogok rákérdezni, hogy "bejövök-e neki".

Elég kínos lenne, hiszen a válasza "nem" lenne akkor is ha igen.

Most picit visszavett, mert küldött egy you tube dalt és azt írtam neki hogy nagyon nem tetszik, ne küldjön ilyet.

Ha összefutunk akkor kicsit távolságtartóbb leszek vele.

Azt érthette félre, hogy én közvetlen ember vagyok, mindenkivel jól el tudok beszélgetni.

És gondolom nem sok társasága van, és nem nagyon tud beszélgetni sem.

2019. dec. 20. 17:34
 10/13 anonim válasza:
100%

Szerintem is a közvetlenségedet értette félre. De hidd el ha kicsit tavolsagtartova vallsz idővel fel fog tűnni neki. Az idő majd ezt is megoldja.

Addig is viszont légy továbbra is ilyen közvetlen masokkal hiszen ez egy csodás életérzés. Minden jót!

2019. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!