Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 eves fiu vagyok es oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves fiu vagyok es oda vagyok egy 22 eves lanyert. Lehet eselyem?

Figyelt kérdés
Ismerem, nagyon birjuk egymast, van kozos ismerosunk, ugy ismerkedtunk meg. Tudom hogy nagy a korkulonbseg de sokkal erettebb vagyok a koromnal, szerintetek adna eselyt? En ugy veszem eszre tetszem neki valahol.

2019. dec. 28. 11:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
59%
#29 Továbbra is csak a hiszti, semmit nem vagy képes internalizálni, vagy felfogni abból amit mondanak neked. Éretlenebb vagy mint egy átlagos 16 éves. Korábban civilizáltan, érvekkel és tapasztalatokkal alátámasztva megfogalmaztam a véleményem, azt elengedted a füled mellett, vagy picsogtál. Szerintem "kanapéhuszárként" is több 22 éves lánnyal voltam szexuális kapcsolatban, mint ahánnyal te valaha egyáltalán két szónál többet beszéltél. Na de hajrá, ne hallgass senkire, de akkor ne csak a szád járjon, hanem nyomulj rá. A barátnőmmel (21) egy héttel a megismerkedésünk után már együtt voltunk. Te mire vársz?
2019. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
27%
Milyen aranyos ahogy egyszer kijelenti hogy ő mennyire érett, utána meg nekiáll személyeskedni meg hisztikézni 😆
2019. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
93%
Csak a személyeskedő támadásokra reagál, nem ő személyeskedik. Teljesen természetes, hogy megvédi magát.
2019. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne lehetne esélyed? Unokatestvéremnek ennyi idősen 3 évvel idősebb barátnője volt. 😀 Az ilyen korú "nők" többsége véleményem szerint még inkább mondható lánynak, mintsem nőnek. Az előttem lévő válaszadók álláspontját nem értem, az teljesen normális ha egy 22 éves pasi jár egy 16 éves lánnyal,de fordítva már megbotránkoztató... Azzal egyetértek, hogy sokan úgy mondják magukra az érettebb vagyok a koromnál című jelzőt,mintha ez így is volna. A valóság az az,hogy kevés azon tizenévesek száma, akik ténylegesen érettek. Az is közhely amikor azt írják mások, hogy a lányok "előbb érnek". El kéne felejteni ezeket a korlátozott nyitottsági szinten lévő társadalmi normákat.
2019. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
74%

#34


Te pedig aranyosakat írsz, de a valósággal köszönőviszonyban sem vagy. Nagyjából mindent amit írtál meg tudnám cáfolni saját tapasztalatokkal (pedagógusként dolgozom középiskolásokkal és egyetemi hallgatókkal is mesterszintig bezárólag, mellette rengeteg 16-25 éves lánnyal voltam olyan viszonyban is), és tudományos eredményekkel is (komolyan, csak keress rá a témára bármelyik tudományos szaklapban). Az, hogy a fiúk és a lányok fejlődése között radikális különbség van nem "közhely", hanem köztudott tény. Tini korban 2-4 év, huszonévesen meg 4-8 éves szakadék simán van. Egy 22 éves lányhoz jobban illik egy 35 éves férfi mint egy 16 éves, életstílusban, közép-hosszútávú életcélokban, egzisztenciában, szexuális tapasztalatban, gyakorlatilag mindenben. Nem csoda, hogy ilyen párok vannak, 16F-22L meg leginkább a mesében.

2020. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Aki meg megkérdezi, hogy 35 évesen összejöjjön e egy 22 évessel, megkapja, hogy pedofil :)


Azért 6-8 év különbséggel kevés házaspár rohangál.

2020. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#36

Nem olyan kevés. Az átlag életkorkülönbség 3.5-4 év a férfiak javára, azaz ennél a házasságok felében még nagyobb a különbség, jó ötödében megvan az 6-8 is.

A házasságok kb 10%-ában idősebb a nő.

2020. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

10 évnél nagyobb korkülönbség nagyon ritka házasságokban,az egy dolog hogy egy 35-45 ös férfi aki ismeri a nöi természetet stb fel tud szedni lányokat 16-25 ig de jellemzöen nem hosszú távra.

Van 2 ilyen ismerösöm is, jellemzöjük hogy rengeteg partnerük volt már és náluk jóval fiatalabb lányok, az egyik 40-es férfi 18 éves lánnyal,a másik középiskolai zenetanár neki még tininél idösebb csaja sose volt

2020. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
75%
Sejtettem hogy a szűklátókörű emberek,vagy akiknek szimplán nem tetszik a hozzászólás negatív visszajelzéssel szolgáltatnak. Ez nem közhely? Nem általánosítás? Való igaz az a tény, hogy előbb kezdenek el fizikailag érni a lányok,de ne akard bemagyarázni nekem azt, hogy egy tizenéves fiú minden esetben egy óvodás szintjén tartózkodik. Milyen röhejes ez a gondolkodás, fordítva teljesen elfogadott az, ha tizenéves lánynak huszonéves pasija van,de így már a kérdező egyből számkivetetté válik. A kornak semmi köze nincs az értelmi szinthez,érettségi szinthez. De nyilván én vagyok most is a h*lye,amiért ezt így gondolom
2020. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ostromold!!

Nekem egyszer utólag azt mondta egy nő, hogy azért nem foglalkozott velem, mert nem voltam elég határozott!

2020. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!