Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit is kéne most éreznem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is kéne most éreznem?

Figyelt kérdés

Oké szóval hello mindenki.

Egy lány vagyok aki egy online játékban pár haveron keresztül találkozott egy sráccal még 2019 májusában.(Élőben még soha nem találkoztunk,de már láttuk egymást instagrammon/Facebookon.)

Szóval teljesen jó barátságnak indult a dolog,még ha az elején ki nem állhattuk egymást mikor július végén-augusztusban elkezdtem úgy mond érezni iránta valamit.

Rengeteg álmatlan éjszakán volt,sokszor éreztem magam szarul miatta,minden szavába próbáltam bele képzelni valami lehetőséget kettőnknek,de hogy ne vesszek bele a beképzelt reménybe elkezdtem magam lebeszélni minden féléves hogy úgyse lesz semmi.

Mivel barátok vagyunk észrevettem hogy ma fura beszélgetés közben,és elmondta hogy bejön neki egy lány aki az évfolyamtársa.

Én reagáltam rá mint aki örül és szurkol.

Nem mondanám hogy hazudtam azzal kapcsolatban hogy szurkolok mert hát milyen barát az aki nem örül a másik boldogságának?

Szóval azt gondolom hogy szomorúnak kéne most lennem...de inkább csak ürességet érzek.Semmi más megnevezhető érzelem nincs bennem.

Ez így oké?

Ez egy ilyen első hullám?

Holnap hajnalban sírva fogok a fürdőszobában feküdni?

Valaki volt már így?



2020. jan. 3. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már voltam hasonló helyzetben csak annyi különbséggel hogy a másik konkrétan akart valamit mármint tényleg azt mutatta. Én sírtam is emiatt de idővel jobb lett. Viszont én ilyen vagyok. Lehet hogy te jellemileg sokkal másabb vagy mint én. Egyébként szerintem ez is normalis. Ne gondolkodj hogy milyen lesz később majd úgy is megtudod nem ?
2020. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te egy kocka vagy és lányoktól eza helló mindenki egyáltálán nme jön be. Hanyagold a gépet, mert így a személyes kapscoltaokra képtelen leszel..Hogy a jófenébe lehet úgy érezni, hoyg nem láttad élőben, beszélgettek, meg játszotok, pont mint az ovisok... Nem kéne szerintem semmit sem érezned, hiszen sosem láttad...Mégis mit vártál? Azt hogy már egy éve lassan, hogy beszélgettek neket és Ő vár rád még egy évet? Ahelyet, hoyg neten játszol, jogsit kéne tenni és nem lenne akadály ilyen helyeztben pl személyesen is talizni. Ne érts félre nem ítélem el a netes ismerkedést én is zsoktam, de talizok utána a csajokkal miután lestírőltem őket fb-n ha mégsem akk nem érzem szarul magam, hoyg neki most épp új csaja van vagy lesz... senki sincs fából, te a gép előtt ülsz ő meg pasizik hiába a romi üzcsi... Szóval ...Töröld magada buta játékból és keressél egy normális pasit.. a kocka lányok sosem jöttek be, mert nem eleht őket jó oldalra fordítani! Kedvs egyes! Hasonló helyzet? Te is csak egy buta nethuszár vagy...
2020. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jesus, ki vagy te kettes?

Egyikünket sem ismersz. Képzeld el én pl telefonon videó hivasba is sokat beszéltem velük és tudod lehet hogy így nem tud egy ember szerelmes lenni de ettől függetlenül meg tudja kedvelni a másikat. Tudod ha neked ez nem tetszik nem baj, csak akkor tartsd meg magadnak, szerintem erre senki sem kíváncsi csak az olyan agyasok mint TE.

Na menj vissza csajozni, márha erre a stílusra valaki normális lény bukik.

2020. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!