Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fenét tegyek most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét tegyek most?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom hogy ezt a kérdést hova kéne írnom de kérlek segítsetek! Az egyetlen barátnőmet egy hete vesztettem el (szerelmes lett és a barátja nem engedi hogy talàlkozzunk) összevesztünk,idegesek voltunk és mindent mondtunk egymásra, majd otthagyott. Az ő egyik fiú haverjával alakultak a dolgok teljesen bele vagyok zsúgva. De miután megtudta mit mondtam a barátnőmnek kidobott hogy ő az idiótàkkal nem törődik. Majd mint amit bizalmasan elmondtam neki kitálalta a haverjának akik elkezdték terjeszteni ès màr az egész iskola és társasàg tud rólam mindent, meg hogy milyen szánalmasan belezúgtam. Mindenki ezzel zaklat és van hogy már a sírógörcs kerülget és én úgy beszélnék valakivel de senkivel nem tudok, senki nem ad nekem igazat. Kezdek nagyon szomorú és magányos lenni! Most mit csinàljak? Kérlek valaki segítsen!

2020. jan. 14. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Beszélgess velem:D

De most amúgy ilyenektől mit vársz? Mérd az agyi szintjeikhez.

18l

2020. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Marcell000 ***** válasza:
Hasznos tanács. Sose ossz meg senkivel bizalmas információkat túl gyorsan, főleg ha tetszik az illető :)
2020. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1;

Jöhetek én is?:((

2021. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!