Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem keres mikor koltsono...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem keres mikor koltsonosen tetszunk egymasnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki regota tetszik es nem olyan regen egy buliban csokoloztunk is viszont eleg sokat ittunk mindketten

(Mielott jonne h iszakos vagyok, sose rugok be , inni se iszok csak itt mindent osszeittunk es nagyon beutott ) nem is igazan emlekszem mirol beszelgettunk de nagyon sokaig egymas tarsasagaban voltunk...

Es kiderult neki is tetszettem, buli ota bejelolt de semmi...instan is visszakovetett de nem tortenik semmi😅

Mitol lehet?

Igazabol tokre bant hogy ennyit ittunk mert en nagyon megszerettem volna ismerni es tartalmasat beszelgetni...viszont sajnos nem igy alakult mert ez nem en voltam

Szerintetek?



2020. jan. 24. 17:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kolcsonosen* illetve jopar nap eltelt mar az eset ota...:/

16/l es mondta is h megfog keresni de nem igy lett

2020. jan. 24. 17:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresed te?
2020. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazabol mereszebb lennek es talan irnek en is, de mivel egyik legjobb baratnom baratja, jarok a tarsasagukba (szeretek is kozejuk jarni) es oszinten szolva felek hogy beegek vagy hogy kb lekoptatna mert biztos nem nyerhettem meg ha nem ir...🙃 vagy nem tudom kerulgetjuk egymast en pedig nem szeretem ezeket a gyerekes dolgokat ugyanakkor lany letemre nem akarok kezdemenyezni
2020. jan. 24. 17:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik hogy a fiú félénk, nem igazán fog szerintem kezdeményezni. Segítened kellesz neki, ha írni nem mersz, akkor mikor élőben találkoztok akkor próbáld mindig kihozni a maximumot.
2020. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na igen eloben...eleg messze lakunk egymastol, de megoldhato lehetne. Ossze fogok beszelni baratnommel mert jovoheten megyek abba a varosba

Vagy lehet megbanta az egeszet es azert van ez?

2020. jan. 24. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
mert ts-el írod a kölcsönösen csicska
2020. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Sose rúgsz be - "bánt, hogy ennyit ittunk"

Sose iszol - "itt mindent összeittunk"


Szavahihető ember lehetsz.

2020. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolso ketto ti olyan ostoba es kritizalo emberek vagytok, biztos tele vagytok komplexusokkal.

Ha tudnal olvasni egybol ki is javitottam az elso valaszomban.

Masodsorban: kb sose iszok es ITT mindent osszeittunk. Nyilvan ezert is utott be hamarabb mint kellene mivel nem iszok. Te biztos sosem ittal eletedben es fiatalkorodban, hiszen annyira kreten vagy hogy belekotsz, mintha te valami angyal lehettel volna ennyi idosen..

Hal istennek megragadtad a lenyeget es remelem buszke leszel magadra amiert belekothetsz masokba!;) undorito

2020. jan. 25. 10:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Most vállon veregetheted magad vagy savazhatsz tovább engem azért, mert a mondanivalóm lényege helyett teljesen mást sikerült megfognod az írásomból.

Nem az alkoholizálással van bajom, kit érdekel, hogy ki iszik és ki nem. Az ellentmondásaiddal volt bajom. Nem tartod furcsának, hogy egy olyan ember, aki SOSE rúgik be, SOSE iszik éppen egy buliban van és berúgott? Tehát a hangsúly a szóhasználatodon van. SOSE.

Különben meg milyen segítséget vársz? Mi mondjuk meg, hogy mit kellene tenned? Mi fog változni? Megteszed? Ha igen, akkor magadtól miért nem megy? Ha tetszik valaki vagy akarsz valamit, akkor tegyél érte. Mire vársz?

2020. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felkerestem es egyre gondoltunk:) remeljuk jo dolog sul ki belole
2020. jan. 25. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!