Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem keres mikor koltsono...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem keres mikor koltsonosen tetszunk egymasnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki regota tetszik es nem olyan regen egy buliban csokoloztunk is viszont eleg sokat ittunk mindketten

(Mielott jonne h iszakos vagyok, sose rugok be , inni se iszok csak itt mindent osszeittunk es nagyon beutott ) nem is igazan emlekszem mirol beszelgettunk de nagyon sokaig egymas tarsasagaban voltunk...

Es kiderult neki is tetszettem, buli ota bejelolt de semmi...instan is visszakovetett de nem tortenik semmi😅

Mitol lehet?

Igazabol tokre bant hogy ennyit ittunk mert en nagyon megszerettem volna ismerni es tartalmasat beszelgetni...viszont sajnos nem igy alakult mert ez nem en voltam

Szerintetek?



2020. jan. 24. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
apakomolexusom van meg skizo vok honnan tudtad😳
2020. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!