Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne-e megkeresnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne-e megkeresnem?

Figyelt kérdés

Úgy körübelül pont egy ééve megláttam egy lányt. Első látásra beleszerettem. Ismeretlenül, de valahogy szerettem. Sajnos elég gyáva voltam akkor még, így nem léptem, csak rá 7 hónappal(2018 decemberében). Párszor beszélgettem vele, aztán szó nélkül nem kerestem többet , godolván hogy nem nekem való, nem is tetszik. Ezt most megbántam, azt érzem hogy őt szeretném . ( az eltelt pár hónapban persze több lánnyal is beszélgettem/ valakinél meg is próbáltam) Szerintetek érdemes lenne-e megkeresnem azok után, hogy szó nélkül nem kerestem többet?

És ha igen, hogyan? Mert ezekután nem szívesen írnék rá, inkább ha bármikor meglátnám az utcán odamennék.

18/f 17/l



2019. jún. 19. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges rástresszelned, írj rá lazán, aztán max lekoptat(mondjuk jogosan) de legalább megpróbáltad, mond el neki, hogy sajnálod, de reméled ez nem rontja el a barátságotokat, és hogy most kicsit érettebb fejjel szivesen találkoznál vele.
2019. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írj neki mindenképpen. Lehet, hogy megbocsájt, hogy nme írtál neki sokáig és akkor minden jó lesz. Az is lehet, hogy most kicsit ő fog megváratni a válasszal, de nem biztos.

Legrosszabb esetben nem válaszol, vagy ír egy üzenetet, hogy nem kerested eddig, így ezután se tedd.

2019. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!