Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miértnem akar felválallni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miértnem akar felválallni? Szeret engem egyáltalán? (sok sok lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Legjobb baratok voltunk.. Majd novemberben szalagavatoztunk es azota fellangolt valami mindkettonkben..

Viszont nem akar még egyutt lenni velem.. Amit nem ertek miert..

Szeret engem mert erzem, meg megtett nekem olyan dolgokat is amik ezt mutatjak.. Viszont nem mond igent arra hogy az enyém legyen... Azt mondja nem tudja mit érez, meghogy nem szerelmes de szeret... Elottem volt 2 exe is akit batran felvallalt.. Nekem azt mondja hogy veluk nem gondolta komolyan amit nem eszek be..

Elbizonytalanit teljesen.. Elobe teljesen megesz engem.. Azt mondja igy szeret ugy szeret.. Utanna meg ha megkerdezem hogy lenne e a baratnom azt mondja hogy majd.. De hova majd?? Meghogy nem tudja hogy szeret e.. Miert van ez?? A spanok azt mondjak hagyjam ott.. De en szeretem nagyon.. Es tudom hogy ois.. Csak nem ertem miert ilyen velem..

(Elnezest az ekezet hianyert, megha nem helyesen irtam.. Nem ez az anyanyelvem..) kerlek segitsetek..

17/f


2020. febr. 13. 23:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez eset.. Nem nagyon mutatja ki az erzeseit.. Okos lany.. Elobe megesz engem szo szerint :) de nem ertem miertnem mond igent.. 2 exevel egyutt volt ugy is.. De csak kihasznaltak... Ezis lehet egy ok arra hogy nem akar belemenni egy uj kapcsolatba(mondtak eztis nekem) DE tudja jol hogy en nem fogom kihasznalni.. Aztis tudja hogy terveim vannak vele. De aztse tudja mit erez.. Ha nem szeretne akkor nem mondogatna meg akkor nem csokolgatna osszevissza.. Nem? 1000csajt megfejtettem mar.. De ot nem tudom.. Ha erdekel titeket egy beszelgetest levideoztam es elkuldhetem ide.. Valaszokat akarok.. En hiaba kerdezem meg tole mindezeket.. Nem akar errol beszelni..
2020. febr. 13. 23:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne küld be ide a videót úgy róla, hogy eleve nem tud a videó készítéséről, és 1001 idegen megnézné. Kivéve akkor, ha nem akarsz gondot ebből. Amúgy szerintem nem szeret, ez hogy csak akkor cukiskodik, mikor egyutt vagytok arrol szol, hogy jol erzi magat, de nem tetszel olyan szinten neki, hogy felvallaljon a baratai, csaladja elott ami nekem azzal egyenlo hogy szégyelli a kulsod vagy ilyesmi. En biztos nem lennek egy olyan szemellyel aki allitolag imad es csokolgat de mas elott nem akarna ezt felvallalni, ne szorakozzunk mar mas erzeseivel.. fiatal vagy meg, o is.. ha nincs folosleges idod es unatkozol annyira hogy tolerald neki mikor mit erez akkor engedd el. Lesz majd olyan valaki aki annyira imad majd hogy alig varja felvallaljon es lassa mindenki akit ismer es akit nem is hogy mennyire cuki parja van. Hidd el van ilyen:)
2020. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az szitut. Annyit kell tenned hogy szépen el kezdesz leválni róla. Majd meg fogja kérdezni hogy ezt miért csinálod és akkor elmondhatod neki hogy így nem bírod tovább szóval csak barátként fogod kezelni és elkezdesz ismerkedni más lányokkal. Ezt persze úgy kell tálalni hogy még nem szakadtal el tőle érzelmileg. A reakciojabol tudni fogod hogy mi a helyzet. Ha fontos vagy neki és szeret akkor bepanikol. Ha nem kezd el ezek után kaparni érted akkor viszont engedd el mert csak szórakozik veled.
2020. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!