Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol?

Figyelt kérdés

Ez nagyon hosszú lesz. Van egy játék, ahol megismerkedtem egy fantasztikus emberrel és egy barátjával. (egyiküket láttam már hogy néz ki képről, a másikat nem) Már majdnem 9 hónapja napi szinten beszélünk, de eddig vagy steamen vagy játékon belül. Az egyik szomszédos országban laknak, magyart nem beszélik, angolul kommunikálunk. Az egyikükkel egész jó baráti kapcsolatba kerültem.

Mivel lány vagyok, sokan próbálnak "felszedni" játék közben (szal nyomulnak) ezért kitaláltuk hogy (legyen a haverom neve x) x azt fogja vallani hogy a pasim, ezzel elkerülve a nyomulókat.

Sok másik alkalom volt amikor én és x azzal szórakoztunk hogy "felszedős" szöveget mondtunk egymásnak stb.

Nos, én kezdem őt megkedvelni, és szeretném elkérni a facebookját vagy valamilyen social mediáját hogy ott is tudjunk beszélgetni.

De nemtudom hogy mit gondolna, hisz lehet hogy tapadósnak vagy cikinek gondolna. Miért gondolom így? Mivel kicsit zárkózott típus. Megvan az oka rá, ezt nem írhatom sajnos le, de megvan rá. Pl volt h megkérdeztem mikor van a születésnapja mert adni akartam neki ajándékot, és inkább nem beszélt róla. Később mikor a családjáról kérdeztem már válaszolt, szóval szerintem csak idő kell neki és nyílna.

A haverja (legyen y) y nagyon sokat beszél arról hogy mi egy szép pár lehetnénk (xD) és akárhányszor felhozza ezt, x mindig zavarba jön és tereli a témát. Y már azzal is viccelődött hogy elhozza x-et nekem Magyarországra ha kifizetem a benzint. Sok más sztorit is mondott, ami eléggé arra mutat hogy x is szeretne engem jobban megismerni, nem csak én őt.

(ja igen neveket meg országot direkt nem mondok h ne befolyásolja a dolgokat, vagy a válaszok ne arról szóljanak)

Szóval, y akárhányszor ilyen témát hozott, x mindig lepisszegte vagy zavartan nevetve témát váltott, volt h azt mondogatta ne higgyek y-nak. (x és y.. Mint egy matek függvény..)

A lényeg, x többször is nagyon kedves volt velem, én is vele. Többször megerősítette hogy nagyon örül h megismert és hogy vagyok neki, egyszer kicsuszott egy "szeretlek" is amit igaz baráti szinten de komolyan gondolt.

Nos, a kérdésem az, hogy mindez vajon csak poén? Vagy tényleg lehet hogy ő is szeretne mégjobban megismerni csak félénk?

(a barátjától nemtudom megkérdezni mert biztos h azonnal elmondaná hogy megkérdeztem, és akkor egyszerűbb lenne eleve tőle kérdezni)

Ui.: Rengeteget beszéltem vele, nem ismerem teljesen épp ezért szeretném jobban. Nem "szerelmes" vagyok, annyira nem ismerem. Kedvelem, ezért ismerkedem. Tudom mit csinálok.

Mielőtt jönne a sok tanács hogy "nem is tudod h néz ki" stb. A kérdésem nem arra vonatkozik, légyszíves arra válaszoljatok.



2020. febr. 17. 00:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg elkétrni a facebookját. Ha ő is komolyan kedvel akkor szerintem megfogja adni, ha pedig nem, akkor valószinűleg semmi alapja nincs a dolognak.
2020. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 17. 21:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Na mizu, bejelölhetted facebookon?
2020. febr. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen :)))
2020. febr. 18. 22:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Tovább hogy alakultak a dolgok?!
2020. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Update: 2020.december 15-én összejöttünk, találkozgatunk amikor tudunk, tanulom a nyelvüket hogy ki tudjak költözni ha minden jól alakul, a benzines dolog VICC volt

Nagyon boldog vagyok :)

2021. aug. 15. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!