Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny lélek vagyok, ezzel tisztában vagyok.

De most teljesen elhanyagolva érzem magamat. Nem tudom, hogy szeret? Nem szeret? Ennyire el lehet lenni egymás nélkül?

Nem tudom. Igazából nekem több törődésre lenne szükségem, több figyelemre.

Én folyton készülök, hogy tényleg jól nézzek ki, mikor találkozunk, hajat mosok, van hogy begondoritem, szörtelenitek, szinte minden találkozásnál (egy héten egyszer találkozunk). Sminkelni nem szoktam, szóval ilyenkor sem.

Ő hát egyrészt nem szokott meg dicsérni, nem kéne mindig de azért nehéz jó lenne. Másrészt pedig ő egyáltalán nem készül.

Régen gyúrt, magyarul adott a külsejére, hogy jól nézzen ki, most nem. Lehet hogy régen volt olyan neki, akiért megérte. Nem, itt nem a gyúrásról van szó, hanem hogy legalább egy picit tehetne valamit hogy "kicsipje" magát. De nem. Sőt nekem konkrétan ez annyiból állna hogy be fújja magát meg megborotválkozik. Nem tudom, de szerintem ez nem olyan nagy dolog.

Amikor valami veszekedés van is, az érződik, egyenesen nem érdekli, és ezzel esküszöm még jobban fel tud húzni, mert fáj.

Mit csinálok rosszul? El vagyok keseredve. Találkozásnál is mindig tökre várom, hogy együtt legyünk, erre ő képes a lehető legkésőbb jönni. Én meg mint a bolondok mindig várom, meg minden.

😭😭😭



2020. febr. 22. 18:46
 1/2 lilllla28 válasza:
Figyelj, szerintem dobd a srácot, nyilvánvaló h nem érdekled őt annyira mint téged ő, ezzel csak fájdalmat okozol magadnak. Hidd el vmikor találni fogsz vkit aki annyira fog készülődni a randitokra mint te,és annyira fog érdeklődni irántad mint te iránta. Ezzel csak magadat ostorozod.
2020. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nme taliztok többet? heti 1 az semmi... melletted még 7 baratnőt simán lehet tartani ebbena formában..

Hát a pasik nem mindíg igényesek, de én pl pont hasonló pasi vagyok, mint te nagyon igényesek köze tartozom, ha bnőmmel talizok minimum fürdök, alapozót is rakok meg draga parfum amibe van kis vagyfokozo is igy a csajszi kbunbe esnek tőlem. Baratod szeret csak o nem ilyen igényes fajta :P poornép...

2020. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!