Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után hogy tudassam vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy tudassam vele az érzéseimet? Az ő részéről ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Ezen a héten edzőtáborban vagyunk. Van itt egy srác akivel egyidősek vagyunk, de ő sokkal több versenyen volt mint én, az elején máshol kezdtünk el edzeni, de nekem még beteges önbizalomhiányom volt és egyszerűen nem mertem versenyezni. Szóval 2 éve versenyzem, de most lesz életem első igazán komoly versenye két hét múlva. Egyébként műkorcsolyázunk. Ma délután a többieknek szárazóra volt, de mivel minden nap dupla balettre járok az edzőm azt mondta nyugodtan gyakoroljak egyedül a jégen. Mert minden ugrásom megy ami a kűrben van megy külön de futás közben mindig elszúrom, vagy nem forgom ki de megfogom, vagy ami a gyakoribb hogy el is esek. Bent gyakoroltam és megint elestem, ott helyben a jégen ülve elkezdtem sírni mert teljesen kiakadtam hogy hogy lehetek ilyen béna. Akkor jött be a srác látta hogy sírok odasietett hozzám és kérdezte hogy mi a baj, majd felemelt hogy ne fázzak fel. Elsírtam neki hogy folyamatosan elcseszem az xy ugrást de amúgy megy. Megkért hogy mutassam meg csak simán, és úgy persze megugrottam. Majd újra indítottunk a zenét ő beállt mögém és végig vezetett a kűrömön úgy hogy teljesen összesimultunk és csak akkor engedett el mikor forogtam, ugrottam és így ment, mindent kiforogtam, megugrottam és csodás élmény volt. A végén szerintem meg akart csókolni de elkaptam a fejem. Én teljesen bele vagyok zúgva a srácba, de ezt szerintem nem tudta. Ez csak az alap story, de szeretném azzal az apropóval meglátogatni a szobájában hogy megköszönném a segítségét, de szerintem éreztetnem kellene vele hogy szeretem, viszont erre most még 3 napig van lehetőségem, mert kedden utazunk haza. Csak én nagyon érzelgős elérzékenyülős típus vagyok. Félek hogy elérzékenyülök, félő hogy sírni fogok ha a vallomás módszerét választom, mert több hasonló közös élményünk volt és egyszerűen teljesen bele vagyok esve. De hogy csináljam? Üljünk az ágyára mint ahogy beszélgetni szoktunk? Vagy hogy? Csókoljam meg ( de még sosem csókolóztam)? 17L

2020. márc. 7. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Te csak ne akard meglátogatni a szobájában! Én elhiszem, hogy te a karjaiba omlanál az első srácnak, mert egy elérzékenyülős kamaszlány vagy, ő viszont nem elérzékenyülős hős lovag, hanem egy kan, akinek rövid úton az ágyában végeznéd, ha nem vigyázol. Semmiről nem vagy elkésve, ne zuhanjál bele az első utadba kerülő hím karjaiba! Ennyire nem adhatod fel az erényeidet, mert az életben nem mosod le magadról a k betűs foglalkozás hírét!
2020. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj fel a szobájába. Ha esetleg máshol tudnátok beszélgetni az jobb lenne. Óvatosan, add a tudtára, hogy neked tetszik, de szerintem közvetlen ne mondd meg neki. Esetleg hívd el korcsolyázni, vagy sétálni valahova. Ha te is tetszel neki szerintem kapni fog az alkalmon.
2020. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ülj mellé ebédnél és köszönd meg a segítséget, vagy mondd neki, hogy jó lenne máskor is vele gyakorolni.

Vagy azota mar beszéltetek?

2020. márc. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem igazán beszéltünk tegnap csak köszönt nekem én meg vissza, és mivel reggel volt és álmos voltam, mondta hogy cuki vagyok! Ennyi
2020. márc. 9. 05:30
 5/5 anonim válasza:
Nahh,azóta van/volt valami?
2022. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!