Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Elég csendes vagyok és nincsennek igazán barátaim. Én az osztályomban a "nyomi" rétegbe vagyok. Van egy lány aki elég szép. Neha beszélgetünk. Ő a "menő" rétegbe tartozik de ez nem azt jelenti hogy bunkó. Sokat beszél velem főleg ha látja hogy pl egyedül ülök a folyosón. Segít nekem...de van neki barátja. Ami nemis baj mert úgy igazán nem vagyok belé szerelmes. Na de a lényeg:

Szalagavatón én már előre elhatároztam hogy nem táncolok mert mivel nem vagyok egy "szőkeherceg" így nem meglepő hogy a lányok már most azon marakodnak hogy ki NE legyen velem. Viszont ez a lány felajánlotta hogy táncolna velem. Tom elég gáz mert a fiú kéri a lányt stb...nagyon jól esett az ajánlata de nem mertem elfogadni...mert ok hogy nem vagyok belé szerelmes de félek az lennék ha többet beszélnék vele. Nem akarok szenvedni se na meg beleszólni a kapcsolatába meg még úgyse. Na meg aztis tom hogy a "menő" srácok (velem bunkók) is akarnak vele táncolni. Szóval én szépen udvariasan elutasítottam a kérést mondván hogy én nem akarok táncolni. Mondjuk tényleg nem vonz annyira a tánc se de mégis bánom hogy lemondtam de tudom hogy aztis bánnám ha elfogadnám...



2020. márc. 12. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izoláció nem megoldás
2020. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hulye vagy.


Ne legyel hulye.

2020. márc. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem később bánni fogod, én legalábbis tuti így éreznék.
2020. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:

A kérdéses lány nyilván eltudja dönteni, hogy mit szeretne és kivel nem?

Ha az a motivációd, hogy "jól cselekedj" akkor elmondod a lánynak hogy miért utasítottad vissza.

Mármint okay nyilván nem kell ezt a "ha többet beszélnék vele" részt feltétlenül elmondani de a többit nyugodtan elmagyarázhatod neki.

Ha erre azt mondja, hogy ez egy baromság és táncoljatok akkor táncolj vele. Nincs semmi morális értéke annak hogy saját magadat rugdosod.

Ellenben ha szimplán magadat akartad "megvédeni" [értsd szétcseszni] úgy hogy semmibe sem mész bele ami kicsit is a komfortzónádon kívül esik és akár eközbe még le is pattints egy teljesen jószándékú közeledést na akkor tökéletesen csináltad.


Egy tánc messze nem belekavarás bárki kapcsolatába, ha meg beletud kavarni a kapcsolatukba akkor az annyit is ért ill. qrvára bemákoltad. :D


Amúgy mennyire kell nem szőke hercegnek lenni ahhoz hogy azon veszekedjenek a csajok hogy ki ne táncoljon veled? Itt azért némi túlzást vélek felfedezni. Én aztán naaaaaaaagyon messze vagyok a jó pasi fogalmától és abszolúte úgy lett párom a táncra hogy hát akit a random dobott [értsd a csaj aki nem mert megkérni senkit] de egyszer nem hallottam azt hogy fuh na ki mennyire nem akar velem táncolni [a csajt meg pláne nem, ő valamiért virult mint a tejbetök XD gondolom mocsok mód zavarban volt]. Jó mondjuk a 3. próbán szétvertem a bokám a főpróbára menet meg kiugrott a helyéről a térdem úgyhogy a csajjal való táncolás helyett inkább kivettem egy 2 hét szünetet. XD

2020. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elfogadhattad volna az ajánlatát, szalagavató csak egyszer van egy életben. Hiába akar a lánnyal sok srác táncolni, ő mégis veled szeretne és csak ez számít. Az a fontos ő kivel akar, nem az hogy vele ki szeretne.
2020. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Tudod van ez a dolog, menő nem menő.

Legyél férfi, és állj ki magadért ba4dki.

Amint kikerülsz onnan, nem az fog számítani menő voltál e vagy sem, mert ez fa4szság :)

Ha van alattad f4_sz, oda mész a lányhoz, és megkérdezed, van e kedve táncolni.

Mondhatod neki hogy elég bot lábad van, de ha neki még van kedve akkor igyekezni fogsz :)


Ennyi a lényeg :)

Kösd fel hát a f4_szod, és zörgess oda a lányhoz Shrek!!!

2020. márc. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!