Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak szórakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozik velem a csaj?

Figyelt kérdés
Arról van szó higy van egy csaj akivel mán néha-néha jókat szoktunk beszélgetni. Rákérdeztem, hogy lenne-e kedve egyszer talizni/sétálni. Természetesen csak barátkozásról lenne szó. Aztán azt irja hogy persze. Rákérdeztem utána higy mikor jó neki. Azt írja, hogy még nem tudja, mert igazgatják neki mostanában a fogszabályzóját. Egy hét múlva gondoltam azért rákérdezek hogy már tud-e jó időpontot vagy még mindig tart a fogszabályzó igazgatása. A kérdést látta de nem válaszol. Általában akkor szokott rám írni ha valami cseszi őt, például hogy tiszta hülye az ének tanár meg olyan is volt hogy a testmagassága ugyanolyan pici sőt kezd is összemenni,mert hogy otthon 1-2 centivel többet mértek,és ezek után szoktunk egy kicsit de jót beszélgetni. Szóval szerintetek azt a talit/sétát ő komolyan gondolta amikor igent mondott vagy nem?

#szórakozás #találkozás #csajozás #sétálás #kérdésre nem válaszol #néha jó beszélgetések
2020. márc. 13. 07:40
 1/5 anonim válasza:
100%
nem hiszem hogy komolyan gondolja, akkor szakitana rad idot
2020. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gondolja komolyan. Ha nagyon szeretett volna veled talizni, akkor mivel neki vannak problémák az időpontokkal ő maga javasol egy újat. Számomra az is érdekes, hogy csak akkor ír neked ha valami gond van, mintha csak akkor lenne rád szüksége, hogy valakiről beszéljen róla. Lehet az is, hogy ő csak barátként gondol rád, és azért nem akar talizni, nehogy esetlegesen több alakuljon, vagy legyen a találkozón.
2020. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
leonetta24 teljesen egyetértek. Én is csak egyszerűen barátként gondolok rá.
2020. márc. 13. 14:00
 4/5 A kérdező kommentje:
És még annyit szeretnék kérdezni hogy szerintetek az msn való üzenetküldések hogy folytatódjanak? Írjak rá egy bizonyos idő után vagy inkább várjak amíg ő ír valamit?
2020. márc. 13. 14:08
 5/5 anonim válasza:
vard meg amig o ir, ha meg nem ir, akkor se keseredj el, rengeteg lany van meg aki talan majd jobban megbecsul
2020. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!