Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Skacok! Tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Szimpatikus az egyik osztálytársam, amíg nem volt ez a karantén mizéria ráirtam, csevegtünk, és utána élőben is odajött párszor, de most sajnos nem ír :/. Fontos a történet szempontjából, hogy tetszettem már neki de mivel kis fruska voltam még, nem nagyon akartam kapcsolatot(nem utasítottam el bunkón, sőt), de most szivesen megismerném jobban.

Szóval, ha nem keres facen nem érdeklem? Amikor tetszettem neki sokszor rámírt.



2020. márc. 22. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből semmit nem lehet megállapítani, de ha olyan a srác, mint én, akkor elvből meg az érzelmek visszajövetele miatt sem akar veled beszêlni.
2020. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
beteg most varjal 2evet, vagy legalabb amig megszunik nagyjabol jarvany
2020. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem találkozni akarok vele, csak dumálni messengeren :DD
2020. márc. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!