Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek errol a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol a hatalmas friendzonerol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 eves fiu vagyok es van egy lany aki egy idos velem es mar 6 eve ismerjuk egymast. Az elejen nem voltunk joban volt olyan idoszak is amikor 2 evig nem is beszeltunk viszont az elmult 2-3 evben nagyon jo baratsagot tudhatunk magunk mogott.

En mar az elejetol fogva teljesen beleszerettem es ez a mai napig bennem van.

O viszont csak baratkent tud ram tekinteni.(beszeltunk is errol igy finoman)

Legjobb fiu baratjanak tart nagyon sok mindenen atmentunk igy egyutt.

Nagyon szeretjuk egymast, o is mondja es en is csak azzal a kulonbseggel hogy bennem van ez a szerelem is.

Volt par nagyobb balhenk nem reg (mert hulyeseget csinalt) es mondta hogy nem akar elvesziteni es szuksege van ram hogy vele maradjak.

Mondanom sem kell hogy en sem akarom ezt az egeszet eldobni hiszen mar egymas elete reszei vagyunk.

Na de a lenyeg, megszakad a szivem hogy nem lehet az enyem.. probaltam ellokni emiatt de mindig vissza kerultunk egymashoz, probaltam mas lanyokkal kavarni de valahogy mindig az volt bennem hogy barcsak o lenne az.

Es ha valami sraccal osszejon az adott lany.. az a fajalom ami bennem van kibirhatatlan (nem komoly kapcsolatok lenyegeben csak kavarnak, most sincs senkije)

Nem szeretnem elvesziteni de az sem jo ami most van.. es mar 3 eve tart ez

Tudom mi lenne a helyes, elengedni es tovabb lepni de nem megy, tulsagosan is fontos lett hogy ezt csak ugy eldobjam.


Szoval fiuk/lanyok! Segitsetek :(



2020. ápr. 28. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Beszélj vele utoljára hogy te többet akarsz ha nemet mondd ami biztos akkor:


Szakíts meg vele minden kapcsolatot.

Különben sose lesz normális párkapcsolatod.

Tiltsd le töröld többet ne találkozz vele,hozzá se szólj,töröld életedböl.

Tekintsd úgyhogy meghalt számodra,fontos!

2020. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
figyelj, a szikra vagy jon vagy nem. Ez már nem fog kialakulni, nem ferfikent tekint rad, hanem baratkent. Ha neked ez nem palya, akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot.
2020. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Egy utolsó próbálkozást tennék(bár ha eddig is csak barátként tekintett rád, ez szinte biztos, hogy nem fog változni) utána én is azt mondom, amit a többiek, akármennyire is fáj (voltam hasonló helyzetben, iszonyat nehéz), meg kell szakítani vele a kapcsolatot. Letiltod, kiköveted mindenhol, mindent ami rá emlékeztet, elraksz,stb,stb. Igen,qrvára fog fájni, de túl lehet élni.

Én majdnem 10 évet pocsékoltam el ilyen reménytelen szerelem miatt, utólag, józanul nézve, hülyeség volt. El kellett volna engedni a dolgot. Aztán sikerült lezárnom, meggyászoltam, túl lettem rajta, nagyon sokat tanultam belőle.

2020. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!