Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis miért nem tudom elengedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért nem tudom elengedni őt? 21/f.

Figyelt kérdés

Szervusztok!


Az a helyzet, hogy tavaly óta bele vagyok esve egy csajba, aki nem viszonozza az érzéseimet. Csupán a meló az, ami összeköt bennünket, oda-vissza út során a buszon látjuk egymást nap, mint nap, de csak alig pár perc erejéig. Az elmúlt idők során sok minden történt, volt olyan, amikor teljesen meg voltam győződve arról, hogy bejövök neki és volt olyan is, hogy épp ellenkezőleg. Sajnos mindig reménykedtem, hogy a szíve mélyén kedvel és majd idővel kialakul köztünk valami, de ez nem így lett. Még a beszélgetést sem a kellő módon fejeztük be és a mai napig tisztázatlan számomra sok minden. Lemerem fogadni, hogy sokszor nem mondott nekem igazat(hazudott) és azt sem értem, hogy olykor miért hitegetett. Szóval nem tudom csak sejtem, hogy valójában ki lehetek az ő szemében. Az érzéseim teljesen valódiak és nagyon erősek iránta. Nagyon sokat gondolok rá még a mai napig.


Most ennyit erről és jöjjön egy friss sztori: 5 hetet voltam szabadságon és csak ezen a héten kezdtem el újra dolgozni. Tehát 5 hete nem láttuk egymást. Nem tartjuk a kapcsolatot semmilyen módon sem már jó ideje. Hétfőn reggel munkába menet, amikor leszálltam a buszról, akkor pillantottam meg. Ilyenkor mindig elgondolkodom... Majd munka után a buszra felszálltam, ahol konkrétan nem sokkal állt mellettem, háttal voltunk egymásnak. Csak leszálláskor vettem észre, hogy a volt barát is ott volt(ez nála szokásos dolog, tehát nem újdonság). Ez volt az a pillanat, ahol ismét összetört a lelkem.


Csak mondom, hogy az elmúlt 5 hetem egész jó volt, legalább is a kedvem főleg az volt. Gondoltam rá ez idő alatt is, de nem hiányzott annyira. Persze vártam, hogy majd láthassam, de ha ez nem történt volna meg, akkor sem lettem volna rosszul. Szóval az, hogy nem láttuk egymást jót tett velem lényegében. Visszatérve a dologra, hétfőn eltört bennem valami. Az étvágyam elment, a kedvem szintúgy és összetörtem lelkileg. Mostanra már jobban vagyok, de vicces, hogy a mai nap véletlen ''jókor voltam jó helyen'' és pont egymás mellett mentünk el az utcán. Ilyen sem volt még, nem is számítottam rá. De utána ismét szar lett a kedvem. Hiányolom őt.


Kedden másik busszal mentem reggelről, induláskor ő is felszállt és konkrétan előttem állt meg és kapaszkodott. Amikor a busz fékezett még a kezem is hozzá ért, annyira közel állt. Néha hátra-hátra nézett én meg álltam ott, mint a hülye.


Az a helyzet, hogy megmondtam neki még korábban, hogy békén hagyom, nem fogok nála próbálkozni, nem kell emiatt aggódnia, elengedem őt. És emiatt vagyok befosva, hogy rá sem merek nézni ne hogy bármi rosszat higgyen és a közelébe sem akarok menni, de nem tudom őt elkerülni. Persze nem is akarom, de ha akarnám sem tudnám a meló miatt. Tehát az, hogy látom őt nap szinten rossz hatással van rám, nem tudom kiverni őt a fejemből és csak szenvedek nélküle. Tudom jól, hogy vágyom rá és hiányzik. De jelenleg az a helyzet, hogy még a mobilomból a képét sem tudom kitörölni, nem hogy a beszélgetésünket. Szerelmes vagyok és nem múlik el.


Még lenne olyan dolog amiről szívesen beszélnék vele, de már nem léphetek felé semmit sem. Örülnék annak, ha legalább tudnám azt, hogy mondjuk utál... Könnyebb lenne. TUDOM JÓL, hogy ha elmennék onnan máshova melózni és nem látnánk egymást, akkor el tudnám őt engedni végleg, csak valahogy ezt sem akarnám. Persze jót tenne velem mindez, de lehet....hogy még jobban hiányolnám és gondolnék rá. Így ennyi ugrott most be, köszi ha elolvastad!



2020. máj. 16. 20:47
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
És röstellem, de kihagytam azt, hogy sok voltam neki még tavaly. Ezt tudom.
2020. máj. 18. 06:13
 32/38 A kérdező kommentje:
És megmondtam neki, hogy ha gondolja tiltson le, de nem tette. Nem akart megbántani?
2020. máj. 18. 06:37
 33/38 A kérdező kommentje:
Amúgy korrekt válaszod volt, ilyenkor az a legrosszabb, ha nem olyan választ kapsz, mint amit hallani szeretnél. Engem pedig az zavar, hogy nem tudta őszintén és személyesen megmondani, hogy mit gondol. Kedves volt velem mindig is, de sokszor megbántott. Munkán kívül megbeszélhettük volna a dolgokat és akkor már egyből jobb lett volna nekem. Érted? Bizonytalan vagyok, hogy....
2020. máj. 18. 08:10
 34/38 anonim ***** válasza:

Egyszerűen többet látsz a dolgokba ez az igazság.

És megmondom neked őszintén, ha csak fele ennyit látott a rajongásodból, mint mi itt most akkor nem csoda, hogy kihátrált és ha jól értelmezem akkor te is ezt írod, hogy így történt.


Vannak hasonló személyes sztoriaim, nem voltak kedves dolgok.. tinikoromba csak az exemet szerettem akivel egy elég gáz se veled se nélküled kapcsolatba voltunk. Ezért elég sűrűn voltunk külön, ilyenkor mindig voltak fiúk akik udvaroltak nekem sőt 1-2 szerelmes is volt belém, de sose voltam (sajnos) visszautasító velük. Hagytam, hogy szeressenek, de nem viszonoztam aztán amikor kibékültem az exemmel hagytam őket.

Ez undorító, de tini korba az ember figyelemre vágyik..

Ma már ezeket nem csinálnám és valószínű a lány is hibázott, hogy sose volt annyira egyértelmű veled, mint amennyire kellene ahhoz, hogy megértsd mit is érez igazából.

2020. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm igazából ugyanilyen, mint te..

Egyértelmű külső szemmel, hogy nem kellett annyira egy srácnak, hogy bármi több legyen köztük és én ezt többször elmondtam neki.

És ugyanígy belebeszélte minden apró butaságba, hogy de talán mégis.. mert puszis jelet küldött meg hasonlók.

A pasi inkább csak hagyta, igaz, csak 1-2 hétig, hogy a barátnőm rajongjon kicsit érte aztán mi lett a vége? Kerekperec leírta neki, hogy mást akar..

Egyébként a pasi nem volt ebbe a szituba hibás, nem mondta sose, hogy ebből bármi lesz.

Velem is előfordult már, mindenkivel, hogy nem kellünk.. és ez nagyon fájdalmas, de nem kell megnehezíteni azzal, hogy etetjük tovább magunkat azzal, hogy de igen kellünk csak ez meg az..

Volt már lány szerelmes beléd? Akkor tudhatod, hogy mennyire SEMMI nem akadályozta volna abba, hogy veled legyen. Ahogy téged se tudna semmilyen kifogás megakadályozni abban, hogy ezzel a lánnyal legyél.

Ő valamiért mégsem ezt az utat választotta.. ha az az oka, hogy mást szeret, ha nem, de teljesen mindegy is szerintem..

2020. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ezeket azért írtam le a félreértés elkerülése végett, mert mintha írtad volna, hogy személyes tapasztalatokat is szívesen veszel és úgy látom érdekel is amit írnak neked.
2020. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Ja,köszi! Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Szépen leírtad és van benne igazság bőven. Csak hozzáteszem, ha nem írtam volna le, hogy 4 évvel fiatalabb vagyok tőle. Igazán tudhatná, hogy mit akar és elvártam volna, hogy őszinte legyen velem.


Sokan mondták már, hogy...figyu.

..hagyd a picsába, nem érdemes... keress mást, aki viszonozni is fogja az érzelmeidet.


De én kitartottam mellette és etettem magam mindennel, reménykedtem. Szerintem ő is és én is hibáztam....

2020. máj. 18. 17:20
 38/38 A kérdező kommentje:
De amúgy most jól vagyok. Az volt a bajom, hogy 5 hétig nem láttam és aztán kicsit felkavart engem érzelmileg a jelenléte. 1 héttel később, azaz ma meg már jól vagyok.
2020. máj. 18. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!