Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok hogy jó érzés volt -e? Megbántad hogy kivel csináltad? Hol volt? Ki kezdeményezett? Hogy úgy egyáltalán hogyan történt? Jó volt? Nyelves vagy sima?

Amúgy nem vagyok 40es bácsika vagy ilyesmi, csak szerintem hamarosan meg fog ez történni velem és egy fiúval, csak kíváncsi vagyok hogy nektek milyen volt.



2020. jún. 16. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
15 éves voltam, és az első barátom csókolt meg. Megbánni nem bántam meg, viszont - ciki vagy sem - alig emlékszem rá, milyen érzés volt. Ő kezdeményezett, sima csók volt.
2020. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Sztem felfújják a dolgot.
2020. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
15 éves voltam, a Dunaparton ültünk. Már régóta ismerkedtünk, de nem volt kimondva, hogy "járunk", akkor jöttünk össze amikor ez a csók megtörtént. Ő kezdeményezett, nem nyelves volt, de hosszú. Jó érzés volt, de utólag tudom, hogy nem vonzódtam olyan nagyon nagyon ahhoz a fiúhoz, azóta van egy másik barátom és vele sokkal nagyobb élmény volt az első közös csókunk, mert érte odavoltam már az elején is. Tehát ez nagyon függ attól, hogy kivel. Ettől függetlenül nem bántam meg az elsőt, mert egy szép élmény, és - bár ez kihasználásnak hangzik, de természetesen nem úgy értem - tapasztalatnak nagyon hasznos volt, mert amikor a komolyabb (és kicsit tapasztaltabb) barátommal jutottunk oda, már nem blokkoltam le.
2020. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

15 voltam és nagyon fűzött egy idősebb srác ami akkor nagyon menő volt. A suliban mindenki előtt lekapott aztán másnap már az egész suli tudta és egy ujabb rovás lettem a srácnál.. (természetesen utána már nem akart tőlem semmit)

Egyáltalán nem volt jó és azóta sem szeretek csókolózni mert mindig ez jut eszembe.

2020. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én 15 srác 16, náluk voltam (nem történt semmi olyan, csók volt a max). Ő kezdeményezett, nyelves volt (szájrapuszi már volt előtte is). Fura volt kissé, bár mindkettőnknek ez volt az első. Most visszagondolva nem volt rossz élmény, főleg mert olyannal volt akit szerettem.
2020. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

16 éves voltam a fiú meg 15

Előtte nap poénkodtak hogy még a héten össze fognak koccanni a szemüvegeink(mindketten szemüvegesek vagyunk) és másnap este tanultam a tételt és hívtak hogy mennyek le mert ő is ott van a nagyobb társaságba és hát lementem és elmentünk a non-stophoz és mi ketten leválltunk a csapattól és elmentünk másfele sétálgatni meg dumálni aztán már sötét volt és egy játszótéren voltunk de ott nem mert megcsókolni és egy ölelés lett a vége (nézett minket egy bácsika) aztán megálltunk egy edzőterem előtt és néztük ahogy fut egy dagadtabb nő és fogta a kezemet és hirtelen magafelé fordított és hát igen megtörtént


Nyelves volt és ő kezdeményezett

Azóta már szakítottunk

2020. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18 évesen történt egy autóban a házunk előtt :) Elég váratlanul ért, bár előtte már “izzott” a levegő, de valahogy nem akart jönni, csak az utolsó pillanatban, mikor elkezdtem öltözködni (tél volt, csak a kabátom vettem fel). Az még csak egy ilyen hosszabb szájra puszi volt, A srác kezdeményezett, abban a pillanatban nagyon meglepett, nem is tudtam, mit reagáljak. Fura volt és nyálas, viszont onnantól nem tartottam egyáltalán a csóktól, inkább kinevettem magam, hogy ennyit izgultam miatta :) Nyelves a következő találkozásunkkor volt, sokkal magabiztosabban csináltam, pedig abban még nem volt rutinom.

Rég szakítottam az illetővel, valahol bánom, hogy rá pazaroltam az időmet (csúnyán átvert), de másrészről meg gyakorlatilag ő tanított meg (állítólag nagyon jól) csókolózni.

2020. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!