Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy belém szeretett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harukoo kérdése:

Lehetséges hogy belém szeretett?

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. Már december óta ismerem és irtózatosan tetszik állítása szerint én is neki. Viszont nem akar kapcsolatot mert először végezni akar sulijával (utolsó félévet fogja csinálni) Többször smároltunk meg többször ott aludtam náluk de nem feküdtünk le. Nagyon megismertük egymást közelről és a jövőnket tervezzük. Mikor együtt alszunk akkor általában egymást átölelve alszunk és olyan cukinak tűnik ilyenkor. Viszont vannak bunkóbb pillanatai. Szeretnék vele összejönni viszont nem tudom, hogy vajon mennyire lehetek fontos számára. Valakinek bármit tanácsa lenne? Esetleg privátban is beszélhetünk.

17/L



#tini #szerelem #korkülönbség #tiniszerelem #Fiú szerelmes #Lány szerelmes
2020. jún. 26. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha bunkó veled, akkor valszeg nem nagyon tisztel. Ez az együtt-alvàsos cukinak tünhet de amit leírtál úgy tünik teljesen kihasznál. Nem akar kaocsolatot de veled alszik? Gondolkodj egy picit!
2020. jún. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem várjál, várd meg hogy az utsó féléve, végzése után hogyan fog veled viselkedni és addig semmiképp ne feküdj le vele, érted....De a bunkóság nálam kizáró ok lenne alapból hanyagolnám az ilyet, akármilyen "cuki" néha.
2020. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem bunkónak mondanám inkább néha fura.. Bunkó még nem volt velem csak egyszer leszidott neg hulyeseget csináltam. De mondjuk sosem smarol le senkit (barátai is mondták) és először ő akart engem csak akkor vissza utasítottam. És mostanában meg ő smárol le meg én is őt de ez nála nem volt szokás. Meg még nem volt barátnője és mondta, hogy én lehetnék az első. Meg ha nincs hol aludnom akkor bármikor mehetek mert tesoja pasija is ott lakik náluk..
2020. jún. 26. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

"Viszont nem akar kapcsolatot mert először végezni akar sulijával"

Ennek sose dőlj be! Talonban akar tartani. Nincs elkötelezve, te meg szépen lassan bele mész majd a szexbe is. Mégcsak tepernie sem kell érted, hiszen tálcán kínálod magad. Komolyan a jövőtöket tervezgettétek? :D Együtt sem vagytok! Abba még nem gondoltál bele, hogyha annyira sokat jelentenél neki, akkor nem húzná az agyad, hanem össze jönne veled? Ha együtt aludni van ideje veled, akkor arra is lenne, hogy együtt legyetek. Nemde? Lekoptatott a sulis szöveggel, te meg szépen benyaltad....

2020. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar veled :(
2020. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!