Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha két ember 14-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember 14-15 éves korukban jönnek össze lehet hogy életük végéig szeretni fogják egymást?

Figyelt kérdés
Mekkore erre az esély? (Csak kíváncsiságból kérdezem)

2020. júl. 3. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
5% kb de lehet ekvesebb erre nincs szerintem statisztika, bar ki tudja
2020. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg nem kizárt, de igen kicsi az esélye - szerintem 5 % alatt.
2020. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Wow most mondok egy durva sztorit egy barátnőm 7.osztályos volt amikor összejött a barátjával, már 11.esek leszünk és még mindig együtt vannak. Szerintem ez ebben a korban soknak számít
2020. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
60 év múlva térjünk vissza erre.
2020. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Kit érdekel, mennyi az esélye. Ez nem HATÁROZ meg semmit, csak LEÍR (utólag).


Általában nem szoktak sokáig tartani az ilyen kapcsolatok, de sok kivétel is akad. Mindig az adott kapcsolat és élethelyzet határozza meg azt, hogy milyen annak a várható kimenetele.


Ha hasonlóak vagytok, és ugyanabban az irányban fejlődtök tovább, valamint az élethelyzetetek sem változik meg gyökeresen, akkor jobbak az esélyek, de sok minden közbeszólhat még.

2020. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Philemon és Baucis.
2020. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Igen, minden századik esetben, vagy annál is ritkábban. A fele egy-két évet, a másik fele az iskola végét él meg.

Egyébként sem egészséges. Az élet a felfedezésről, tapasztalatról szól, hogy megtudd mi vonz, ki passzol hozzád, milyen a szex másokkal, stb. Ki a fene akarja lekötni magát örökre anélkül hogy élt volna? Egyenes út a megkeseredéshez, meg a huszonéves félrelépésekhez.

2020. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

<0,1%


A szerelem amúgy is elmúlik, átalakul szeretetté.

Plusz az sem jelent semmit, ha két ember régóta együtt van.

Nekem is van olyan barátnőm aki állítólag szerelmes a még kamaszként megismert férjébe, az más kérdés, hogy nem is egyszer kacsintott félre. (a férj is valószínűleg ezt csinálja)

Náluk a válás nem dívik, "boldog" házasok lesznek amíg az egyik megnem hal.

2020. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
80%
Én és a férjem pontosan 14 évesen jöttünk össze :) most vagyunk 27 évesek és még mindig együtt vagyunk, 3 éve házasodtunk össze és van egy kislányunk. Nővérem 15 évesen jött össze a mostani párjával és most 32 éves. Azt nem mondom, hogy mindig minden felhőtlen volt, de szeretjük egymást :)
2020. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
A nővérem és a barátja az élő példa erre. Ilyen korban kezdtek el járni, azóta eltelt 10 év, idén lesz az esküvőjük. És még mindig úgy néznek egymásra, hogy szó szerint süt belőle a szeretet.
2020. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!