Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha két ember 14-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember 14-15 éves korukban jönnek össze lehet hogy életük végéig szeretni fogják egymást?

Figyelt kérdés
Mekkore erre az esély? (Csak kíváncsiságból kérdezem)

2020. júl. 3. 11:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
74%
Szüleim ebben a korban jöttek össze, 6 év után összeházasodtak, 29 éve házasok és még mindig szeretik egymást.
2020. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Gimis osztálytársaim 15 évesen jöttek össze 20 év után is együtt vannak, van 3 gyerekük is.
2020. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, csak kicsi rá az esély, hiszen személyiség-változás közepén tartanak, és egészen megváltoznak mindketten.

Szerintem 1% alatt van.

2020. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Luis Suárez, a focista 15 éves volt, amikor szerelmes lett egy 12 éves lányba, aki most a felesége.

Szóval lehet.

2020. júl. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon-nagyon minimális az esélye, de mindig vannak sikersztorik. Azért nem gondolom reálisnak, mert a pubertás közepén járnak, rengeteget változnak még mindketten, és a legtöbb ember ebben a korban (vagy még később) még tapasztalni akar, kitombolja magát).

Én 28 éves vagyok, a barátommal 17 éves korom óta vagyunk együtt, nyilván ez még messze nem "örökké", de nekünk jót tett, hogy nem 14 éves korunk óta vagyunk együtt, hanem előtte még voltak "kalandjaink".

2020. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon kevés az esély rá, hogy öröké tartson a szerelem mert ahogy nőttök változtok és akkor derül ki, hogy mennyire illetek akkor még össze. De, hogy vigasztalót mondjak a munkatársam lánya 17 évesen ment férjhez és 15 éve házasok.
2020. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!