Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon bejön, de szerintem utál engem. Ráírtam, és tiltott. Nem akarok továbblépni, ne is írjátok, mert tök fölösleges lenne. Nekem csak ő kell, bármi áron.

2020. júl. 3. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mit tudnál tenni. Maximum élőben tudsz vele beszélni (ha ez opció), de az sem hiszem, hogy jól sülne el, ha letiltott. Az biztos, hogy ne próbálj meg ráakaszkodni, mert csak rontasz a helyzeten.
2020. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem, hogy hogy ragaszkodhatsz olyanhoz, akinek te nem kellesz, utál téged és letiltott?!


Mazochista vagy, aki szeret szenvedni vagy mi az oka ennek a butaságnak?


Én a helyedben keresnék mást, aki SZERETNI KÉPES!


Ha végképp elvakult vagy, akkor sem lehet senkitől kierőszakolni a szerelmet, szeretetet és erre idővel te is rá fogsz jönni....

2020. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Írj rá a barátnőid profiljáról is! Ha esetleg ez sem jönne be, rajzolj piros szíveket a házuk előtti járdára. Az tuti működni fog.
2020. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Hadj időt. Ne zaklasd se semmi. Idővel megenyhül. Vagy nem. Minden képpen elkezdenék ismerkedni a helyedben és idővel elfelejted. Én is voltam hasonló helyzetben, hogy nekem csak ő kell bármi áron pedi leszart és úgy beszélt velem mint a kutyával. Azóta megjött az eszem megtaláltam az igaz szerelmet és van egy csodálatos vőlegényem
2020. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel éljem le az életemet egy csapat macskával egy kicsi panelben...
2020. júl. 3. 14:55
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha letiltott, akkor az elég egyértelmű hogy nem kíváncsi rád. Nem tudod kierőszakolni a szeretetet. Ez van.
2020. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Mit is írtál neki?

Sziát? Aztán letiltott? Akkor egyértelmű, hogy nem kíváncsi rád.

2020. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Mit vártál, mit mondunk majd? Én azt szoktam letiltani, akivel nem akarok többet beszélni. Bocsi, de 90%, hogy ez veszett ügy.
2020. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelmű jelét mutatta annak, hogy nem kellesz neki. Ezen felesleges rágódni.

Ha velem lenne valaki ilyen bunkó, rá se bírnék nézni többet, nemhogy még ezután is ennyire ragaszkodjak hozzá.

2020. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, ami miatt utál? Esetleg megpróbálhatnál vele kibékülni, mert szerintem nem jó, ha ilyen helyzetben nyomulsz rá.
2020. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!