Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon beteg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon beteg a barátság extrákkal kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú és egy lány legjobb barátok, imádják egymást, de nem szerelmesek egymásba, és semmi esetre semm akarnak összejönni, mert 1 nem akarják, hogy tökre menjen a barátságuk, 2 amúgy se állnak készen egy párkapcsolatra. Ők így érzik jól magukat, állandóan együtt vannak és számíthatnak egymásra, de közben a fiú néha csapja a szelet más lányoknak, a lányt meg még nem érdeklik a fiúk. És mindkettőjük vallja, hogy nem akar magának csajt/pasit, mert nem bírja a kötöttségeket és nem akar felnőtteset játszani. Tulajdonképpen ők a példa arra, hogy van fiú-lány barátság, anélkül, hogy az egyik fél többet érezne.


Ez mennyire beteges?


2016. máj. 21. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak szánalmas
2016. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebben mi az extra? Van köztük szex is? Akkor gáz.

Ha meg barátok (szex nélkül) akkor azzal mi lenne a gond?

2016. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Manapság mindenki párt keres magának, nem furcsa, hogy ők simán megvannak együtt, legjobb barátokként? A barátság extrákkalt meg úgy kell érteni, hogy szokatlanul kedvesek egymással. Pl. azt olvastam, hogy a legjobb barátoknál, hogyha A megkéri B-t, hogy csináljon neki egy szendvicset, B azt mondja rá, hogy "Van lábad, te is ki tudsz menni a konyhába, csinálj magadnak!". Na, köztük ilyen válasz az életben nem hangozna el, rögtön ugrana is csinálni a másiknak a szendvicset.
2016. máj. 21. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
én ilyen kapcsolatban vagyok egy barátommal, van szex is. de nem járunk, barátok vagyunk. én nem csapom a szelet másnak, azt h ő igen v nem, nem tudom. de ha nekem úgy alakul h lesz más akk őt dobom :)
2016. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátság extrákkal a szexre utal, nem a szendvics csinálásra.

Hány évesek vagytok, 16-17?

2016. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság extrákkal kapcsolat, ez "csak" barátság -.- A barátság pedig nem beteges. Nekem a barátság extrákkal se beteges, csak hülyeségnek tartom. 16/L
2016. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság extrákkal. Ez sima barátság. Az én legjobb barátom is fiú, rengetegen hiszik azt hogy járunk, szinte elválaszthatatlanok vagyunk. Annyira szinkronban mozog az agyunk hogy néha egymás gondolatait is kitaláljuk, mindent elmondunk egymásnak és bármikor számíthatunk egymásra. Kiegészítjük egymást. És igen, néha hozok neki kaját, főzök neki teát, elkísér és megvárja velem a buszt még ha neki az kerülő is, elmegyünk kettesben ide-oda, megöleljük egymást köszönéskor meg vigasztaláskor meg néha csak úgy, befejezzük egymás mondatait és simán aludtunk már egy ágyban. Pedig nem járunk, van barátom. Ez nem beteges, ez a barátság.
2016. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Amúgy együk se én vagyok. Csak sokszor mondják rájuk, hogy ez beteges.
2016. máj. 21. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
ha lesz egy pasid lehet zavarja majd ha félrekúrsz
2016. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!